VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy

Dodano: poniedziałek, 16 listopada 2015 14:54

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy serdecznie zaprasza młodych, zdolnych dekarzy do udziału w niezwykłym wydarzeniu! W dniach 2-3 lutego 2016 r. podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA w Poznaniu, młodzi dekarze w wieku do maksymalnie 27 lat, konkurować będą ze sobą w trzech kategoriach konkursowych: dachy strome, dachy metalowe i dachy płaskie.

Przez 2 dni będziemy mogli obserwować jak rywalizują między sobą o tytuł najlepszych młodych dekarzy w Polsce. Spośród nich zostanie wyłoniona reprezentacja na Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. Przyszłoroczne mistrzostwa odbędą się w Polsce w terminie 25-29 października 2016 r. na hali wystawienniczej MT w Warszawie.

Wyniki zmagań ogłoszone zostaną podczas Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w czwartek 4 lutego 2016 r. Dla wszystkich uczestników wydarzenia PSD wraz z Partnerami przygotowało cenne nagrody rzeczowe. Po Kongresie ruszy tradycyjnie pochód dekarzy odwiedzając stoiska targowe Partnerów PSD.

PSD zapewnia wszystkim zawodnikom Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy transport i nocleg w Poznaniu podczas Mistrzostw oraz wyżywienie i opiekę na miejscu.

źródło i zdjęcie: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy