Fakro po raz dziesiąty organizuje Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej

Dodano: środa, 11 stycznia 2012 07:34

W 2012 r. Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej, które są jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych organizowanych przez firmę Fakro, obchodzą swój jubileusz. X już edycja tej imprezy zostanie rozegrana 25 lutego 2012 r. na stoku Jaworzyny Krynickiej.

Do udziału w X Narciarskich Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej firma Fakro zaprasza nie tylko wiernych zawodników, którzy od dziesięciu lat spotykają się na stoku Jaworzyny Krynickiej, ale także nowych sympatyków sportów zimowych.

Impreza organizowana przez Fakro, sądeckiego producenta okien dachowych, adresowana jest zarówno do osób, które posiadają wykształcenie budowlane, jak i tych, które takim wykształceniem się nie legitymują. Głównym warunkiem uczestnictwa jest tutaj zatrudnienie w przedsiębiorstwach budowlanych lub wydziałach budowlanych przedsiębiorstw wielobranżowych. W zawodach mogą również brać udział rodziny budowlańców.

Miłośnicy białego szaleństwa zainteresowani uczestnictwem w X Narciarskich Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej, powinni przystąpić do kompletowania drużyn, które wezmą udział w sportowej rywalizacji. Jedną firmę może reprezentować maksymalnie pięć osób. Zgłoszenia od budowlańców, którzy są zainteresowani uczestnictwem w tej imprezie, przyjmowane są do 20 lutego 2012 r. za pośrednictwem strony internetowej zawody.fakro.pl

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Fakro, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Fakro

Firma Fakro