Okpol zdobywcą certyfikatu "Rzetelni w biznesie"

Dodano: piątek, 22 lipca 2011 06:28

Podczas Wielkiej Gali Rzetelnych w Warszawie, firma Okpol została odznaczona Europejskim Certyfikatem "Rzetelni w Biznesie". Firma Okpol otrzymała nagrodę za profesjonalne i rzetelne wywiązywanie się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale przede wszystkim względem swoich pracowników.

Wyróżnienie przyznane firmie Okpol jest kolejnym krokiem w realizacji globalnej strategii przedsiębiorstwa. Okpol zdobywając certyfikat "Rzetelni w Biznesie" został po raz kolejny doceniony za swoją rzetelność oraz uczciwość. Podczas gali podkreślano zasługi laureatów w działaniu na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych.

Patronat honorowy objął Parlament Europejski pod przewodnictwem Jerzego Buzka, zaangażowana w program "Rzetelni w Biznesie" była również Kancelaria Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Uczestnicy programu mogli ubiegać się o Certyfikat na poziomie regionalnym, ogólnopolskim bądź europejskim.

Producent m.in. okien Termo OT był jednym z 8 wyróżnionych przedsiębiorstw na skalę europejską.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Okpol, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Okpol

Firma Okpol