Klienci firmy Marley na targach Ecobuild

Dodano: poniedziałek, 28 marca 2011 13:51

Londyńskie Targi Ecobuild poświęcone były materiałom oraz technologiom produkcji przyjaznym środowisku. Firma Marley zaprosiła swoich klientów na to wydarzenie. Celem dwudniowej wycieczki do Londynu było zapoznanie się z ofertą firmy Marley Alutec na ich stoisku oraz zwiedzanie Londynu.

Firma Alutec od 2000 roku jest częścią firmy Marley Plumbing and Drainage i koncernu Aliaxis do którego należy również Marley Polska Sp. z o.o. Specjalizuje się ona w produkcji aluminiowych rozwiązań do odwadniania dachów. Dzięki nowoczesnym, innowacyjnym rozwiązaniom Alutec cieszy się pozycją lidera na rynku aluminiowych systemów rynnowych w Anglii.

Obecnie w ofercie firmy znajduje się 20 różnych profili rynnowych z rozmaitymi systemami rur, bogaty wybór wpustów dachowych, podwórzowych, podłogowych i prysznicowych oraz akcesoria do tych produktów. Wycieczka do Londynu poprzedzona była spotkaniem z Klientami w hotelu Marriott Courtyard Airport w Warszawie. Po przylocie do Londynu goście firmy Marley zatrzymali się w hotelu Travelodge Docklands położonym w pobliżu targów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Marley, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: marleypolska.pl