Nowości Fakro na targach budowlanych BATIBOUW

Dodano: wtorek, 15 marca 2011 10:42

FAKRO po raz kolejny prezentowało swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych BATIBOUW, które są corocznie organizowane w Brukseli. Obecność FAKRO na targach w Brukseli potwierdza coraz silniejszą pozycję tej marki na belgijskim rynku.

Współgospodarzem stoiska FAKRO, o powierzchni 160 m2, była zaprzyjaźniona, belgijska firma dystrybucyjna Albintra. Spośród produktów składających się na ekspozycję FAKRO duże zainteresowanie budziły okna FTT U6 i U8 (wraz z kołnierzem uszczelniającym Thermo i Isorama), prezentowane pod hasłem najcieplejsze okna na rynku dachowym. Nie mniejszym powodzeniem cieszyło się okno balkonowe FGH-V Galeria.

"Zwiedzający zwracali uwagę na sprawny mechanizm wysuwania dolnego okna do pozycji pionowej i jednoczesnego wysuwania się specjalnych barierek ochronnych" mówi Sabina Sujew z działu eksportu. "Bardzo chętnie sprawdzali jak wygląda balkon, który po zamknięciu, zamienia się w typowe okno dachowe z perfekcyjnym mechanizmem licowania się zawiasów z powierzchnią dachu, co wyróżnia FAKRO od konkurentów. Ogromnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyło się także okno aluminiowo-tworzywowe PTP-V, wykończone okleiną drewnopodobną w kolorze sosny."

Organizowane w Brukseli targi budowlane to najdłuższa tego typu impreza na świecie, trwająca aż jedenaście dni (od 2 lutego do 6 marca br.). Powierzchnie wystawowe przez dwa pierwsze dni są dostępne wyłącznie dla specjalistów związanych z budownictwem, takich jak inwestorzy, architekci, dekarze czy przedstawiciele składów budowlanych. Pozostałe dziewięć dni pozostaje do dyspozycji tych wszystkich, którzy chcą zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania stosowane w budownictwie.

Tegoroczne targi budowlane BATIBOUW przebiegające pod znakiem energooszczędnego budownictwa odwiedziło blisko 320 tys. gości z czego 76 tys. stanowili specjaliści związani z branżą budowlaną.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: fakro.pl

Firma Röben