Statuetka SUPERDEKARZA

Dodano: sobota, 30 stycznia 2010 07:02

Portal superdekarz.pl od maja 2009 skupia na swoich stronach setki dekarzy z całej Polski. Każdy członek społeczności walczy o niezwykłe nagrody oraz przyznawane raz do roku statuetki SUPERDEKARZA wręczane na corocznej Wielkiej Finałowej Gali.

Program SUPERDEKARZ to nie tylko świetna zabawa i wymiana doświadczeń, ale także możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród oraz skompletowania szczególnego na polskim rynku poradnika. Dzięki tej niezwykłej platformie wymiany informacji dekarze mogą doskonalić swoje umiejętności praktyczne, jak i te związane z prowadzeniem firmy. Uczestnicy programu biorą dodatkowo udział w specjalnie przygotowanych promocjach produktowych, a każdy położony przez nich dach, to możliwość wymiany punktów na atrakcyjne nagrody.

Nowością na portalu jest możliwość samodzielnego skompletowania almanachu SUPERDEKARZA. Do współpracy przy jego tworzeniu zostali zaproszeni fachowcy w swoich dziedzinach, zarówno finansiści jak i prawnicy specjalizujący się w określonych działach prawnych. Tak powstał i powstaje wyjątkowy almanach, który każdy SUPERDEKARZ może trzymać w specjalnie do tego przeznaczonym segregatorze. Jest to o tyle ważne, że dostarcza on rzetelną wiedzę biznesową, która jest dopasowana do specyfiki prowadzenia firmy dekarskiej. Do tej pory pojawiły się odcinki dotyczące źródeł finansowania przedsiębiorstwa, możliwości wykorzystania funduszy unii europejskiej oraz ryzyka i ubezpieczeń w branży dekarskiej.

Na stronie superdekarz.pl znajdują się także wywiady z SUPERDEKARZAMI 2010 roku. Co więcej zarejestrowani dekarze najszybciej dowiadują się o nowościach rynkowych marek Braas i RuppCeramika oraz mogą uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych promocjach. Kończąca poprzednią edycję Wielka Gala odbyła się 29 stycznia 2010 w Warszawie. Gwiazdami było 100 najlepszych dekarzy wraz z partnerkami, a na scenie wystąpili m.in. Monika Richardson, Krzysztof Skiba oraz Stachurski, który zaśpiewał specjalnie na tę okazję przygotowany "dekarski hymn". W przyszłym roku bal odbędzie się 21 stycznia 2011, ale rywalizacja tradycyjnie potrwa do 15 grudnia 2010. W trakcie kolejnego, pełnego atrakcji balu poznamy liderów branży dekarskiej.

źródło i zdjęcia: Monier