Marka BRAAS uczestniczyła w XIV Gali Dekarskiej w Bydgoszczy

Dodano: wtorek, 13 sierpnia 2013 06:00

Marka BRAAS wzięła udział w XIV Gali Dekarskiej odbywającej się w Bydgoszczy. Gala organizowana była przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, nad którą patronat objął sam Minister Spraw Zagranicznych - Radosław Sikorski.

XIV Gala Dekarska odbyła się 27 lipca 2013 r. Od czternastu lat impreza jest organizowana z myślą o spotkaniach dekarzy, gdzie mistrzowie fachu mogą wymienić się swoimi doświadczeniami z adeptami zawodu.

Odbywająca się w Bydgoszczy Gala Dekarska to idealne miejsce dla wymiany doświadczeń oraz prezentacji wysokiej jakości produktów i najnowszych rozwiązań technologicznych. Marka BRAAS wzięła udział w tym donośnym wydarzeniu jako Złoty Partner. Uczestnikom spotkania z pewnością zostanie w pamięci prelekcja naszego eksperta Przemysła Spycha, który profesjonalnie, ale i z humorem, opowiedział o certyfikacji dekarzy - programie stworzonym przez markę BRAAS.

Jak co roku, uroczystość obfitowała w liczne atrakcje odbiegające od schematów tego typu spotkań. Organizatorzy zadbali o silne emocje proponując m.in. loty samolotem dwupłatowym AN-2, zwiedzanie Torunia i Bydgoszczy z dekarskim przewodnikiem, specjalny koncert na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy oraz Bal dekarzy w pięknych wnętrzach bydgoskiej opery "NOVA".

źródło i zdjęcie: BRAAS

Firma Monier Braas