Gamrat "Perłą Polskiej Gospodarki"

Dodano: środa, 14 grudnia 2011 09:17

Gamrat, producent m.in. systemów rynnowych, został umieszczony w prestiżowym rankingu Perły Polskiej Gospodarki 2011. Firma znalazła się tym samym w gronie najbardziej efektywnych polskich spółek, które rokrocznie osiągają dużą dynamikę wzrostu przychodów.

Renomowany ranking "Perły Polskiej Gospodarki" przygotowywany jest przez redaktorów anglojęzycznego miesięcznika gospodarczego "Polish Market" oraz ekspertów z Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Jest on podzielony na dwie kategorie: "Perły Duże" oraz "Perły Wielkie".

W pierwszej z wymienionych kategorii znajdują się firmy, których roczne przychody wynoszą co najmniej 100 mln zł, zaś w drugiej te spółki, które notują przychody na poziomie minimum 1 mld zł w skali roku.

"Perłą Polskiej Gospodarki" w kategorii "Perły Duże" została uhonorowana firma Gamrat. Jest to pierwsze takie wyróżnienie dla producenta systemów rynnowych. Przedstawiciele spółki liczą na podtrzymanie dobrej passy i uzyskanie jeszcze wyższej pozycji w rankingu, w 2012 r.

Wielka Gala Pereł Polskiej Gospodarki 2011 odbyła się 28 listopada 2011 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie. Patronat nad tym wydarzeniem objął Minister Gospodarki oraz Prezes Polskiej Akademii Nauk.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Gamrat.

źródła i zdjęcia: Gamrat, inepan.waw.pl