IV Regaty PSB Chorwacja 2011 z firmą Fakro

Dodano: czwartek, 22 września 2011 11:41

Żeglarze firmy Fakro uczestniczyli w regatach, które są organizowane corocznie przez Grupę Polskie Składy Budowlane. Ponadto w 2011 r. nowosądecki producent okien dachowych był również głównym sponsorem tej imprezy. Regaty odbywały się przy okazji ogólnopolskiej konferencji dystrybutorów zrzeszonych w PSB.

W IV Regatach PSB Chorwacja 2011 firmę Fakro reprezentowały trzy ośmioosobowe załogi. W ich skład, obok pracowników nowosądeckiego producenta okien dachowych, weszli reprezentanci partnerów handlowych Fakro z trzech regionów: małopolskiego, śląskiego oraz lubelskiego.

Aby załogi budowlańców mogły wystartować w regatach na ich czele musieli stać licencjonowani sternicy morscy zwani skiperami. Nie było to problemem dla jachtów, które startowały pod banderą firmy Fakro. "Ponieważ wśród "fakrowców" nie brak zapalonych żeglarzy, stąd nie trudno u nas o sterników. Na czele jednej z załóg stanął dyrektor działu badań i rozwoju Henryk Musiał, drugą dowodził dyrektor regionalny małopolski Grzegorz Musiał, trzecią zaś doradca techniczny z Lublina Arkadiusz Bieniek" - tłumaczy Janusz Komurkiewicz, dyrektor marketingu Fakro.

Udział firmy Fakro w IV Regatach PSB Chorwacja 2011 zakończył się sukcesem dla nowosądeckiego przedsiębiorstwa. Najlepsza lokatę spośród załóg Fakro osiągnęła ekipa Henryka Musiała zajmując bardzo dobrą czwartą lokatę. Natomiast pozostałe jachty pod banderą Fakro uplasowały się na ósmym i czternastym miejscu. W sumie w regatach startowało 26 załóg.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Fakro, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Fakro

Firma Fakro