Fakro partnerem akcji edukacyjnej "Dom Modelowy"

Dodano: czwartek, 11 sierpnia 2011 10:26

Producent stolarki okiennej firma Fakro, została partnerem ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dom Modelowy". Na parkingu w Jankach koło Warszawy architekci, budowlańcy i firmy produkcyjne wspólnie postawili funkcjonalny dom, który może zainteresować zarówno inwestorów ceniących tradycję, jak również tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań.

Wybór lokalizacji na to przedsięwzięcie nie był przypadkowy. Park Handlowy w Jankach, to jedno z największych w Polsce centrów handlowych przyciąga codziennie tysiące klientów, którzy przy okazji robienia zakupów mogą oglądać modelowy, kompletnie wyposażony dom, który po uroczystym otwarciu 4 sierpnia 2011r. pozostaje do ich dyspozycji przez dziesięć miesięcy.

Dla zwiedzających stanowi to okazję do poznania technologi i produktów zastosowanych podczas budowy i urządzania domu. Każdy, kto planuje wyposażenie poddasza w okna dachowe może obejrzeć i przetestować zamontowane w modelowym domu produkty Fakro.

Lubiących przeszklone powierzchnie zainteresuje okno dachowe o podwyższonej osi obrotu z naświetleniem dolnym FDY-V. Klienci indywidualni i inwestorzy mogą także przekonać się o zaletach okna obrotowego FTP-V czy okna aluminiowo-tworzywowego PTP-V. Każde z okien zostało wyposażone w odpowiednie rolety (ARF, ARP) oraz markizy zewnętrzne (AMZ). W modelowym domu wykorzystano też wyłaz dachowy WLI, do nieogrzewanych pomieszczeń oraz schody strychowe LTK Thermo.

Poddasze modelowego domu, wyposażone w okna dachowe Fakro, pełni funkcję centrum konferencyjnego, gdzie organizowane są liczne spotkania i konferencje dla dziennikarzy, wykonawców i projektantów związanych z branżą budowlaną.

Fakro jako partner akcji edukacyjnej "Dom Modelowy", jest jedną z blisko 40 firm związanych z branżą budowlaną biorącą udział w przedsięwzięciu.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Fakro, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Fakro