Zakończył się cykl konferencji Fakro dla architektów

Dodano: piątek, 15 lipca 2011 09:13

Węgierski oddział Fakro był współorganizatorem cyklu dziesięciu konferencji dla tamtejszych architektów (zrzeszonych w Izbie Architektów), poświęconych zastosowaniu w budownictwie ekologicznych i energooszczędnych technologii.

W zakończonym cyklu konferencji Fakro dla architektów, które odbywały się od kwietnia do lipca br., uczestniczyli przedstawiciele firm związanych z branżą budowlaną. Była to dla nich okazja do przedstawienia promocyjnych prezentacji oraz materiałów zawierających informacje na temat rozwiązań energooszczędnych w oferowanych przez siebie produktach.

Konferencjom zorganizowanym przez Fakro towarzyszyły także liczne wykłady prowadzone przez pracowników węgierskiej uczelni politechnicznej Hungarian University of Technology oraz dziennikarzy branżowego pisma dla architektów "Metszet".

W sumie spotkania przyciągnęły blisko ośmiuset uczestników. Dużym zainteresowaniem wśród architektów cieszyła się firma Fakro, a w szczególności propozycje bezpiecznych i energooszczędnych rozwiązań stosowanych na poddaszach.

Współorganizatorem konferencji, która miała po części charakter szkoleniowy, były firmy Bramac, Baumit, Xella, Schiedel, Ursa oraz Rehau. Kolejny cykl spotkań jest planowany w następnym roku.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Fakro, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Fakro