Blach-Pol sponsorem wyprawy motocyklowej Przemysława Salety

Dodano: sobota, 25 czerwca 2011 05:00

Blach-Pol, polski producent oraz dystrybutor blach dachowych i elewacyjnych, zaangażował się we wsparcie sponsoringowe wyprawy motocyklowej Riders East Tour. Uczestnicy tej wyprawy zamierzają odwiedzić wybrane kraje dawnego Związku Radzieckiego.

"Uważam, że taka męska przygoda, jaką jest Riders East Tour, jest godna wsparcia i zaangażowaliśmy się w nią jako sponsor bez wahania. Sam jeździłem na motocyklu i sporty walki są mi bliskie. Uważam też, że firma Blach-Pol, wspierając taką wyprawę, podkreśla wartości jakimi się kieruje w działaniu, czyli solidność i wytrzymałość, które sprawdzają się zarówno podczas ciężkich wypraw, jak i w produkcji pokryć dachowych oraz szerzej w biznesie" - powiedział Witold Pałyga z firmy Blach-Pol.

Blach-Pol, którego siedziba mieści się w Opocznie, w województwie łódzkim, produkuje blachodachówki z surowców dostarczanych przez koncerny ThyssenKrupp, Arcelor Mittal oraz Marcegaglia. Ponadto firma jest dystrybutorem systemów orynnowania, folii i okien dachowych oraz wkrętów dekarskich.

Wyprawa, która organizowana jest przez Przemysława Saletę, wyruszyła 22 czerwca 2011 r. z Warszawy. Trasa wyprawy będzie prowadzić przez Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę i Białoruś. Jej motywem przewodnim są sporty walki oraz zawodnicy z krajów dawnego Związku Radzieckiego. Uczestnicy wyprawy zamierzają się spotkać m.in. z Fedorem Emelianenko oraz braćmi Kliczko.

źródło: Blach-Pol
zdjęcie: Dariusz Borowicz, fotosport.pl

Firma Blach-Pol