Marma na III Ogólnopolskim Salonie Dekarskim

Dodano: poniedziałek, 22 listopada 2010 08:03

26 listopada rozpoczyna się III Ogólnopolski Salon Dekarski w Łodzi. Już dzisiaj można jednak powiedzieć o dużym sukcesie zbliżającej się imprezy. Sukces ten jest wynikiem zaangażowania organizatorów oraz wielu firm. Wśród tych ostatnich znajduje się Marma Polskie Folie.

Podczas tegorocznych targów przedstawiciele Marmy wezmą udział w realizacji warsztatów. Zarówno w piątek (26.11.) jak i w sobotę  ekspert firmy - Krzysztof Patoka poprowadzi warsztaty pt. "Termoizolacje - folie paroprzepuszczalne - mity i fakty". Podczas nich będzie można dowiedzieć się jak właściwie dobrać materiały foliowe na dach, w jaki sposób stosować folie paroprzepuszczalne, zobaczyć techniki łączenia folii w trudnych elementach połaci dachowej. Poruszona zostanie także tematyka wentylacji dachów i stropodachów - mówi Katarzyna Zielińska, przedstawiciel Marma Polskie Folie.

Ponadto odbywające się w ramach III edycji Salonu Dekarskiego warsztaty, będą dotyczyły m.in. następujących tematów: "Nietypowe konstrukcje ciesielskie", "Mykologia. Ochrona przed korozją biologiczną w robotach dachowych", "Nietypowe dachy, nietypowe technologie - konstrukcja i pokrycie", "Nowoczesne narzędzia dekarskie" oraz "Poddasze - okna dachowe, akcesoria - prawidłowe techniki montażu".

Uczestnictwo w Salonie pozwala dekarzom podnosić swoje kwalifikacje, a firmom takim jak nasza zdobywać cenne uwagi i spostrzeżenia, dzięki którym możemy udoskonalać swoje produkty - dodaje Katarzyna Zielińska. Ogólnopolski Salon Dekarski będzie otwarty w piątek w godzinach od 10:00 do 16:30 i w sobotę od 10:00 do 14:00. Miejsce: Hala Sportowa MOSIR w Łodzi.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa

Firma IKO