Zakończenie letniej akcji promocyjnej firmy Braas

Dodano: wtorek, 02 listopada 2010 11:20

Zakończyła się trasa koncertowa zespołu BRAAS Band oraz grillowa promocja konsumencka, dzięki którym starano się upowszechnić pokrywanie dachów dachówką ceramiczną.

W trakcie trasy koncertowej BRAAS Band odwiedził 10 miejscowości w całej Polsce. Dzięki temu, na żywo, przy znanym z reklamy telewizyjnej hicie BRAAS - Robimy dachówkę! mogło się bawić łącznie kilkanaście tysięcy osób. Ponad godzinne show odbywało się głównie na terenach hurtowni i składów budowlanych, ale jeden z największych koncertów miał miejsce na wrocławskiej starówce i przyciągnął w piątkowy wieczór kilka tysięcy widzów.

Co więcej w trakcie eventów promujących ideę dachówki, hostessy rozdawały płyty z rockowymi hitami. Podarowano, aż 7 tysięcy krążków, na których znajdują się prywatkowo - dachówkowe aranżacje rockowych przebojów. Zakończona trasa koncertowa trwała 1,5 miesiąca - rozpoczęła się na początku sierpnia w Olsztynie, a skończyła pod koniec września w Zielonej Górze. Zespół przejechał prawie 6200 km.

Wraz z początkiem października zakończyła się także ciesząca się zainteresowaniem klientów indywidualnych specjalna promocja. Każdy kto zakupił odpowiednią ilość dachówek Braas wraz z akcesoriami otrzymywał specjalny dachówkowy zestaw grillowy.

Celem koncertowej trasy BRAAS Bandu i towarzyszących jej spotkań oraz trwającej miesiąc promocji konsumenckiej było promowanie idei dachówki, czyli wspólnego świętowania zakończenia krycia dachu, wraz z rodziną, przyjaciółmi i dekarzami. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Monier.

źródło i zdjęcie: informacja prasowa Monier

Firma Monier Braas