DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / Ostatni moment na zgłoszenie do konkursu Architecture Budma Award

Ostatni moment na zgłoszenie do konkursu Architecture Budma Award

Dodano: czwartek, 03 stycznia 2019 10:09
Ostatni moment na zgłoszenie do konkursu Architecture Budma Award

Tylko do 8 stycznia 2019 roku można zgłaszać obiekty do konkursu ABA - Architecture Budma Award. Podczas targów Budma w dniach 12-15.02.2019 roku odbędzie się wystawa nagrodzonych projektów.

Ideą konkursu jest docenianie wartościowych projektów, inspirujących do powstawania kolejnych, tak by budować narodowe dziedzictwo i przestrzeń dla przyszłych pokoleń.

Dzięki ABA - Architecture Budma Award poznamy wyróżniające się pod względem estetyki, jakości wykonania i funkcjonalności projekty budynków, przestrzeni publicznych, obiektów małej architektury czy też elementów integralnie związanych z architektoniczną formą wzornictwa.

Statuetkami uhonorowani zostaną architekci, których talent, energia i zaangażowanie w pracę twórców doprowadziły do powstania wyjątkowych obiektów.

Zgłoszenia można nadsyłać do 8 stycznia 2019 roku poprzez Formularz Zgłoszeniowy.

Zgłoszenia obiektu do konkursu mogą dokonać, zarówno sami twórcy, tj. architekci polscy i zagraniczni realizujący swoje projekty w Polsce, jak i firmy architektoniczne, organizacje zrzeszające architektów, producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych, firmy wykonawcze realizujące inwestycje, inwestorzy i użytkownicy obiektów oraz organy administracji publicznej i samorządowej.

Konkurs dotyczy obiektów zrealizowanych w okresie od dnia 1 stycznia 2016 r. do dnia  8 stycznia 2019 r. Partnerem konkursu jest Izba Architektów RP.

Więcej na temat konkursu: www.budma.pl

Źródło i zdjęcie: Międzynarodowe Targi Poznańskie