DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / Szkolenia dla handlowców oraz dekarzy i montażystów

Szkolenia dla handlowców oraz dekarzy i montażystów

Dodano: poniedziałek, 30 lipca 2018 11:26
Szkolenia dla handlowców oraz dekarzy i montażystów

Firma Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia produktowe dla handlowców firm współpracujących oraz montażystów. Dysponuje zapleczem dydaktycznym oraz sprawdzoną i doświadczona kadrą, która w przystępny sposób wprowadza w tematykę pokryć dachowych i elewacyjnych.

Szkolenia dla handlowców z firm współpracujących

Produkty oraz powłoki przeznaczone na rynek domów jednorodzinnych

Jest to szkolenie dla tych którzy chcą być na bieżąca z produktami i powłokami. Wiedzą na temat gwarancji oraz trwałości poszczególnych produktów. Jest to prezentacja wszystkich niezbędnych informacji służących wsparciu Klienta w podejmowaniu decyzji zakupowych. Jest to niezbędny pakiet wiedzy dla profesjonalnego handlowca, sprzedającego dachy na domy jednorodzinne.

Produkty przeznaczone do budownictwa rolniczego oraz przemysłowego

Inwestycje przemysłowe, oraz obiekty rolnicze, wymagają profesjonalnej i specjalistycznej wiedzy na temat produktów, które klient może zastosować na swojej hali, nowo budowanym biurze, lub w budownictwie wielorodzinnym.

Zasady optymalizacji i wyceny dachów, oraz z obsługa programu do optymalizacji dachów - ISOD

Aby wykonać prawidłowy kosztorys dachu, należy posiadać wiedzę z zakresu doboru i wyceny, ale również z zasad montażu dachu. Od tego jak dach zostanie wyceniony i zoptymalizowany, zależy to, co zostanie użyte i jak zamontowane.

Zasady profesjonalnej obsługi klienta. Techniki sprzedaży

Każdy klient oczekuje jak najniższej wyceny. Jednak najtańsze wyceny zawierają najczęściej najgorsze jakościowo produkty i akcesoria, oraz nie zawierają wielu potrzebnych elementów. Aby przekonać klienta do wyceny która nie jest najtańsza, należy znać zasady komunikacji, budowania relacji i wizerunku.

Szkolenia dla dekarzy i montażystów

Akademia Rzemiosła

To dwudniowe szkolenie praktyczne, dla osób chcących doskonalić umiejętności rzemieślnicze. W trakcie Akademii Rzemiosła, każdy z uczestników samodzielnie montuje określony produkt, oraz wykonuje obróbki blacharskie na specjalnie przygotowanym modelu. To szkolenie jest płatne - 250 zł / netto / uczestnik. (Akademia Rzemiosła jest szkoleniem płatnym, prowadzonym przy merytorycznym wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. W celu wzięcia udziału w Akademii Rzemiosła Blachy Pruszyński, należy kontaktować się z: Arkadiusz Gnat, 509 447 590, okd@dekarz.com.pl)

Szkolenia praktyczne u dystrybutorów marki Blachy Pruszyński

Istnieje możliwość przeprowadzenia krótkich 2-3 godzinnych szkoleń, obejmujących konkretną tematykę, w Państwa okolicy. Zapotrzebowanie na takie szkolenia należy zgłaszać do lokalnych firm handlowych, zajmujących się dystrybucją produktów Blachy Pruszyński.

Wielka Wymiana Doświadczeń - konferencja dekarska

To jedno dniowa, bezpłatna konferencja połączona z pokazami praktycznymi w trakcie której omawiamy na konkretnych przykładach i modelach ogólne zasady montażu wszystkich produktów oferowanych przez Blachy Pruszyński. Pokazujemy nowości i prezentujemy aktualne trendy. Ma to na celu aktualizację wiedzy oraz wymianę doświadczeń.

Jest to szkolenie dla doświadczonych rzemieślników, którzy chcą być na bieżąco z trendami i zaleceniami. Jedyną opcją uczestniczenia w Wielkiej Wymianie Doświadczeń jest zgłoszenie się do najbliższego dystrybutora marki Blachy Pruszyński.

Dla wszystkich zainteresowanych innymi szkoleniami niż w opisie powyżej, firma przygotuje odpowiedni blok merytoryczno-techniczny. Możliwe są szkolenia zamknięte dla większej grupy osób - handlowców lub dekarzy.

źródło i zdjęcie: Blachy Pruszyński