DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met !

Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met !

Dodano: czwartek, 19 lipca 2018 08:27
Ruszyła budowa kolejnej hali produkcyjnej Klimas Wkręt-met !

Z uwagi na stale zwiększające się potrzeby rynku, firma Klimas Wkręt-met ogłosiła, że właśnie rozpoczęła budowę nowej inwestycji - trzeciego zakładu produkcyjnego. Firma regularnie inwestuje w produkcję własną, co jest wyjątkową praktyką na polskim rynku technik zamocowań.

Trzeci zakład produkcyjny firmy Klimas Wkęt-met w Polsce

Klimas Wkręt-met to polski producent zamocowań, który od ponad 27 lat dostarcza najwyższej jakości produkty dla branży budowlanej. Pozycję lidera w zakresie produkcji zamocowań potwierdzają rokrocznie otrzymywane przez firmę nagrody, jak chociażby Złota Budowlana Marka Roku.

Nowy obiekt, podobnie jak zakład produkcyjny numer 2, będzie zlokalizowany na terenie Polski - w Wanatach koło Częstochowy. Zakład produkcyjny numer 1 znajduje się przy siedzibie głównej firmy w Kuźnicy Kiedrzyńskiej.

Plac budowy trzeciej hali produkcyjnej firmy Klimas Wkręt-met w Wanatach koło Częstochowy

Plac budowy trzeciej hali produkcyjnej firmy Klimas Wkręt-met w Wanatach koło Częstochowy

15 tysięcy metrów kwadratowych - jedna z najnowocześniejszych hal w Europie

Powierzchnia 15 tys. m2 zapewni przestrzeń na najwyższej klasy maszyny, takie jak tłocznie, prasy i walcarki, które potroją możliwości produkcyjne firmy. Związane jest to z rosnącym popytem na zamocowania budowlane - w szczególności te unikatowe, do których produkcji niezbędna jest wiedza i doświadczenie oraz doskonały park maszynowy.

Trzecia hala stworzy kolejne możliwości w zakresie projektowania nowych rozwiązań i produkcji nowatorskich produktów. Otwarcie zakładu produkcyjnego nr 3 firmy Klimas Wkręt-met planowane jest na marzec 2019 roku.

źródło i zdjęcia: Klimas Wkręt-met