DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / Wymień AZBEST na CREATON! Konkurs wystartował

Wymień AZBEST na CREATON! Konkurs wystartował

Dodano: środa, 20 czerwca 2018 10:55
Wymień AZBEST na CREATON! Konkurs wystartował

Do 20 lipca 2018 r. potrwa konkurs "Wymień AZBEST na CREATON". Na uczestników czeka nagroda w postaci płyty falistej z włóknocementu marki CREATON - nowoczesnego, bezpiecznego pokrycia, które z powodzeniem może zastąpić stary, azbestowy dach.

Jak wziąć udział w akcji "Wymień AZBEST na CREATON"?

Do udziału w zorganizowanym przez firmę CREATON Polska konkursie można zgłosić dom ze starym, zawierającym azbest pokryciem dachowym. Na Facebooku CREATON Polska: https://www.facebook.com/CreatonPolska/ wystarczy opublikować pod postem konkursowym w formie komentarza zdjęcie domu z dachem z azbestu i odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego płyta falista CREATON jest najlepsza na Twój dach?". Wpis musi być opatrzony hasztagiem #wymieniamAZBESTzCREATON.

Zwycięzca konkursu zdobędzie płytę falistą z włóknocementu CREATON wraz z akcesoriami oraz montaż otrzymanego produktu na dachu obiektu zgłoszonego do konkursu.

Płyta falista z włóknocementu CREATON to nowoczesne, uniwersalne i ekologiczne rozwiązanie, niezawierające azbestu. Unikalny kształt fali i optymalny wymiar płyt zapewniają zachowanie walorów estetycznych na wysokim poziomie. Ułożone z nich pokrycie nawiązuje swoim kształtem do tradycyjnej dachówki esówki. Jest lekkie i łatwe w montażu, tłumaczy Robert Rudzki, Product Manager w firmie CREATON Polska, producenta wysokiej jakości pokryć dachowych i materiałów elewacyjnych.

Pomimo realizacji krajowego programu usuwania pokryć dachowych zawierających azbest, nadal można spotkać go na wielu budynkach. Dachy z tym materiałem były stosunkowo tanie, łatwe w montażu i wytrzymałe - stąd wzięła się ich popularność. Zawarte w nich włókna azbestowe stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Dlatego też należy je usunąć w ściśle określony sposób i zastąpić bezpiecznymi rozwiązaniami.

Regulamin konkursu dostępny jest na profilu Organizatora w serwisie społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/CreatonPolska/.

źródło i zdjęcie: Creaton