DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / IRYD i REN - nowe blachodachówki w ofercie Pruszyński

IRYD i REN - nowe blachodachówki w ofercie Pruszyński

Dodano: wtorek, 13 lutego 2018 15:22
IRYD i REN - nowe blachodachówki w ofercie Pruszyński

Blachodachówka IRYD to najnowsza pozycja w ofercie PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Swoim nowatorskim kształtem doskonale wpisuje się w nowoczesną i przemysłową zabudowę. Prosta i szybka w montażu. Ekonomiczna - ilość odpadów ograniczona do koniecznego minimum.

Bardzo bogata paleta zabezpieczeń antykorozyjnych (powłoki organiczne i metaliczne) sprawia, że pokrycie dachowe wykonane z blachodachówki IRYD może być projektowane na dziesięciolecia. Wyrób ten jest znakowany CE oraz jest wydawana Deklaracja Właściwości Użytkowych na zgodność z normą zharmonizowaną PN-EN 14782:2008.

Blachodachówka REN to również nowa pozycja w ofercie, wychodząca naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów - oczekujących solidnego, wysokiej jakości pokrycia dachowego. Swoim oryginalnym kształtem umożliwia wyróżnianie się obiektów na tle innych i płynne wkomponowanie się w otaczające je środowisko.

Kształt (mniejsza skłonność do osadzania się zanieczyszczeń), bardzo bogata paleta zabezpieczeń antykorozyjnych (powłoki organiczne i metaliczne). Dzięki temu pokrycie dachowe wykonane z blachodachówki REN może być projektowane na dziesięciolecia bez ryzyka utraty właściwości użytkowych i walorów estetycznych. Wyrób ten jest znakowany CE oraz jest wydawana Deklaracja Właściwości Użytkowych na zgodność z normą zharmonizowaną PN-EN 14782:2008.

źródło i zdjęcia:  Blachy Pruszyński