DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / Więcej szkoleń dla dekarzy. Zmodernizowane Centrum Szkoleniowe Blachotrapez

Więcej szkoleń dla dekarzy. Zmodernizowane Centrum Szkoleniowe Blachotrapez

Dodano: środa, 24 stycznia 2018 08:05
Więcej szkoleń dla dekarzy. Zmodernizowane Centrum Szkoleniowe Blachotrapez

Blachotrapez stawia na szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, partnerów i dekarzy. W 2017 r. firma przeszkoliła ok. 5 tys. fachowców w całej Polsce. W trosce o jeszcze większy komfort uczestników szkoleń, Blachotrapez otworzył zmodernizowane Centrum Szkoleniowe w Ponicach.

W ostatnich czterech miesiącach w Centrum zostały przeprowadzone prace remontowo-aranżacyjne. Nowe pomieszczenia zostały funkcjonalnie zaaranżowane, a do dyspozycji uczestników oddano nowe stanowiska montażowe do ćwiczeń praktycznych i bogaty park narzędziowy. Po remoncie Centrum Szkoleniowe rozszerzyło swoją działalność i będzie służyć już nie tylko szkoleniom dla działów: Hurt, Detal, czy Eksport, ale stanie się przestrzenią realizacji wielu innych działań, jak: spotkania wewnętrzne i z klientami, prezentacje czy szkolenia z zakresu kompetencji miękkich.

Jednak głównym celem Centrum w Ponicach nadal pozostanie doskonalenie sztuki dekarskiej i dążenie do perfekcji w dekarskim fachu.

Nowy cykl zajęć będzie odbywać się pod hasłem "Akademia Dekarska BLACHOTRAPEZ". Program szkoleniowy Akademii zostanie wzbogacony o nowe szkolenia praktyczne (pokazy sztuki blacharskiej), certyfikowane przez Mistrza Blacharstwa, w tym także szkolenia dla patronackich klas dekarskich. Tematyka kursów obejmie ćwiczenia z zakresu praktycznego montażu produktów z naszej oferty, jak: Tysenia, Germania Simetric, gont blaszany Janosik i panel Retro. Fachowcy będą mogli przećwiczyć też obróbkę komina, ogniomurka lub okna dachowego pod okiem instruktora, a także wymienić się wiedzą i doświadczeniami zawodowymi. Szkolenia będą się odbywały w formie jedno- i dwudniowej, mówił Marcin Dyda, Kierownik Działu Szkoleń w firmie Blachotrapez.

Szkolenia dla dekarzy i partnerów handlowych pozwalają na budowanie z nimi relacji oraz przekładają się na  jakość wykonywanych przez nich usług. Pozwalają nabyć lub usystematyzować wiedzę dotyczącą funkcjonowania nowych rozwiązań i zapoznać się z ofertą firmy. Podczas szkoleń sprzedażowych uczestnicy uczą się umiejętności rozumienia potrzeb klienta i sztuki argumentacji sprzedażowej. Szkolenia praktyczne dla wykonawców przygotowujemy pod kątem zwiększenia wyników sprzedaży, poprawy jakości obsługi klienta oraz zwiększenia portfela zamówień. Prowadzimy również szkolenia dekarzy za granicą, mówi Krzysztof Maraszek, Dyrektor Działu Marketingu w firmie Blachotrapez.

Cykl kursów pomaga fachowcom podnieść praktyczne umiejętności z zakresu prawidłowego montażu produktów, poszerzyć wiedzą oraz zapoznać się z nowymi trendami i technologiami w budownictwie.

źródło i zdjęcie: Blachotrapez