DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / Aplikacja ISOVER PL - dla profesjonalisty oraz inwestora

Aplikacja ISOVER PL - dla profesjonalisty oraz inwestora

Dodano: piątek, 12 stycznia 2018 07:47
Aplikacja ISOVER PL - dla profesjonalisty oraz inwestora

Trend aplikacji mobilnej widoczny jest w dość tradycyjnej jak dotąd branży budowlanej. Przykładem tego jest unikatowa, wielofunkcyjna aplikacja ISOVER PL, udostępniona bezpłatnie na systemy Android i iOS.

Z pomocą aplikacji ISOVER PL profesjonalista - wykonawca, doradca techniczny czy handlowiec - sprawnie dokona obliczeń technicznych, dobierze optymalne rozwiązanie izolacyjne, sprawdzi szczegóły montażu, oszacuje ilość potrzebnego materiału. Z kolei inwestor pozna plusy i minusy dostępnych na rynku materiałów do izolacji cieplnej i akustycznej, dzięki czemu będzie mógł podejmować decyzje w oparciu o rzetelną wiedzę.

Porównywarka materiałów izolacyjnych, kalkulatory - termiczny, akustyczny i rolek - oraz multimedialna Szkoła Izolacji to tylko nieliczne z atutów naszej aplikacji, przekonuje Wojciech Lyszczyna, Koordynator Rozwiązań Digital w ISOVER.

Kompendium wiedzy na temat izolacji

Intuicyjne i przejrzyste menu, uporządkowane pod względem potrzeb użytkowników - to sprawia, że aplikacja w szybki i przystępny sposób pomaga zebrać niezbędne wskazówki i wybrać właściwe rozwiązania.

Według badań, po 48 godzinach od instalacji, 78% aplikacji mobilnych przestaje być użytkowanych. Pracując nad naszą aplikacją postawiliśmy sobie za cel stworzyć narzędzie, które będzie użyteczne dla naszych klientów oraz będzie przez nich chętnie i wielokrotnie wykorzystywane. Nasza aplikacja jest kompendium wiedzy na temat izolacji, z wieloma, przydatnymi narzędziami, których funkcjonalność znacznie usprawnia proces podejmowania decyzji, mówi Benedykt Korduła, dyrektor marketingu ISOVER.

W aplikacji Isover.pl znaleźć można, oprócz uporządkowanego przeglądu oferty ISOVER, m.in.:

  • kalkulator cieplny pozwalający obliczyć przybliżone parametry termiczne dla kompletnych przegród budowlanych;
  • kalkulator ilości potrzebnych rolek lub paczek danego produktu w zadanej grubości w zależności od wielkości izolowanej powierzchni;
  • materiały instruktażowe w postaci grafik i filmów pokazujących prawidłową izolację dachu skośnego i ściany działowej;
  • moduł programu Mistrzowie Izolacji dla zarejestrowanych wykonawców;
  • przegląd multimedialnych ciekawostek związanych z właściwościami wełen szklanych i skalnych ISOVER;
  • porównywarkę materiałów izolacyjnych;
  • interaktywny demonstrator właściwości akustycznych różnych materiałów izolacyjnych w ścianach działowych i fasadach;
  • możliwość kontaktu z ISOVER z poziomu aplikacji - wywołanie telefoniczne inżyniera Biura Doradztwa Technicznego, konsultanta programu Mistrzowie Izolacji, Regionalnego Doradcę Technicznego ISOVER.

Aplikacja ISOVER PL jest bezpłatna. Można ją pobrać na urządzenia mobilne w systemach iOS oraz Android: https://www.isover.pl/isover-app

źródło i zdjęcie: ISOVER