DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / Ubezpieczenie OC dla dekarzy na 2018 rok

Ubezpieczenie OC dla dekarzy na 2018 rok

Dodano: czwartek, 07 grudnia 2017 11:58
Ubezpieczenie OC dla dekarzy na 2018 rok

Specjalna oferta ubezpieczenia OC dla członków Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy na rok 2018 jest już dostępna. Przygotowany jest specjalny kalkulator składek i opcja przyjmowania wniosków od dekarzy - zgłoszeń do ubezpieczenia OC na przyszły rok.

Kalkulator ubezpieczenia OC dla dekarzy dostępny jest na stronie https://frontin.pl/oc-firmy-dekarskiej/. PSD zachęca do skorzystania z tej formy - jest niezawodna i działa przez SIEDEM DNI W TYGODNIU i przez 24 GODZINY NA DOBĘ.

Zgłoszenie do ubezpieczenia (ścieżka klasyczna - e-mailowa) - plik PDF edytowalny - skorzystanie z niego wymagać będzie od dekarza wypełnienia i przesłanie do SAGA Brokers na adres e-mailowy: dekarz@sagabrokers.pl Zgłoszenia w dwóch wersjach:

  • Edytowalnej - po zapisanie zmian wprowadzonych przy wypełnianiu wzoru,
  • Skanu z wydrukowanego i podpisanego Zgłoszenia w ww. wersji edytowalnej.

Na tej podstawie wysłany będzie e-mail z informacją potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia, z wyliczoną kwotą składki do zapłaty i numerem konta bankowego Z.G. PSD, na które należy dokonać opłaty składki.

Szczegóły oraz pliki do pobrania dostępne są na stronie http://www.dekarz.com.pl/aktualnosci-ifd/ubezpieczenie-oc-dla-dekarzy/

źródło: PSD
zdjęcie: Pixabay