DachyB2B / Wydarzenia / Z firm / Cztery kategorie konkursowe podczas IX Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy

Cztery kategorie konkursowe podczas IX Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy

Dodano: wtorek, 28 listopada 2017 10:47
Cztery kategorie konkursowe podczas IX Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy

IX Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy odbędą się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2018 w Poznaniu. Już 30 stycznia rozpoczną rywalizacje młodzi dekarze w wieku maksymalnie 26 lat. W tym roku konkurować będą ze sobą w czterech kategoriach konkursowych: dachy strome, dachy metalowe, dachy płaskie i fasady.

Spośród startujących drużyn zostanie wyłoniona reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, które odbędą się na Łotwie jesienią 2018 r. Wyniki zmagań ogłoszone zostaną podczas Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w czwartek 1 lutego 2018 r.

Udział dla dekarzy z PSD jest bezpłatny. Organizator zapewnia nocleg w Poznaniu podczas Mistrzostw, wyżywienie i opieka organizatora na miejscu. Dla wszystkich uczestników wydarzenia Polskie Stowarzyszenie Dekarzy wraz z Partnerami przygotuje cenne nagrody rzeczowe.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie: http://www.dekarz.com.pl/aktualnosci-ifd/ix-mistrzostwa-polski-mlodych-dekarzy-2/http://www.dekarz.com.pl/aktualnosci-ifd/ix-mistrzostwa-polski-mlodych-dekarzy-2/

źródło i zdjęcie: PSD