II edycja konkursu "Dom na medal"

Dodano: wtorek, 29 sierpnia 2017 08:57

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy ogłasza II edycję konkursu na wykonanie makiety domu. "Dom na medal" skierowany jest do: dekarzy, blacharzy i cieśli.

Konkurs "Dom na medal" obejmuje wykonanie makiety domu wraz z elementami dodatkowymi jak np. okna, drzwi, kominy, balkony czy też aranżację otoczenia domku. Oceniana będzie estetyka wykonania, pomysłowość oraz zastosowanie zróżnicowanych technik. Wszystkie elementy powinny być wykonane własnoręcznie z materiałów dachowo- budowlanych.

Maksymalny wymiar makiety: podstawa 60 x 60 cm, wysokość do 50 cm. Technika wykonania dowolna. Do przygotowania projektu można zgłaszać się indywidualnie lub w drużynach 2 osobowych. Czas na realizację projektu od 1 września do 31 stycznia 2018 r.

Do wygrania cenne nagrody:

  • I miejsce - nagrody rzeczowe o wartości 5.000 zł
  • II miejsce - nagrody rzeczowe o wartości 2.500 zł
  • III miejsce - nagrody rzeczowe o wartości 1.000 zł

Aby wziąć udział w konkursie "Dom na medal" obejmuje wykonanie makiety domu wraz z elementami dodatkowymi jak np. okna, drzwi, kominy, balkony czy też aranżację otoczenia domku. wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: dekarz@dekarz.com.pl w dniach od 01.09.2017- 26.01. 2018. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dostępne na stronie www.dekarz.com.pl.

źródło i zdjęcie: PSD