Rozkręcona promocja na dachówki w technologii Cisar

Dodano: wtorek, 11 lipca 2017 10:21

Do 31 sierpnia 2017 r. obowiązuje promocja na wszystkie modele dachówek betonowych Braas w technologii Cisar pod hasłem "Rozkręcona Promocja Cisar 2017".

Nowoczesna technologia produkcji

Celem zastosowania technologii Cisar w produkcji jest zapewnienie dachówce betonowej wytrzymałości, gładkiej powierzchni i wysokiego poziomu estetyki. Za to zadanie odpowiedzialne są odpowiednio trzy warstwy: nośna, wygładzająca i uszlachetniająca. Dodatkowo powierzchnia dachówek pokryta jest podwójnie powłoką akrylową Lumino, która zabezpiecza przed działaniem zmiennych czynników atmosferycznych i promieni słonecznych.

CISAR jest innowacyjną technologią produkcji stosowaną jedynie w przypadku dachówek marki Braas, mówi Adam Ziółek, kierownik marketingu Monier Braas. Od wprowadzenia do sprzedaży 12 lat temu stale cieszy się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Obecnie mamy cztery różne kształty do zaoferowania w tej technologii. W tym najnowszy model w rodzinie - dachówka płaska Teviva Cisar.

Rozkręcona Promocja Cisar 2017

Promocja obejmuje wszystkie kolory dachówek betonowych Cisar - wykonanych w wyłącznej technologii Braasa. Są to modele Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar i Romańska Cisar. O szczegóły promocji należy pytać w punktach handlowych. Adresy dystrybutorów dostępne są na stronie: http://www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html.

źródło i zdjęcie: Monier Braas

Firma Monier Braas