Jak zostać polecanym dekarzem pokryć dachowych oferowanych przez firmę Ruukki Polska?

Dodano: czwartek, 20 kwietnia 2017 12:17

Ruukki Polska uruchomiła prostą wyszukiwarkę internetową www.polecanydekarz.pl, w której zadowoleni inwestorzy polecają usługi firm zajmujących się montażem pokryć dachowych. To prosty sposób, aby dekarz mógł zdobywać nowe zlecenia jako sprawdzony i polecany wykonawca oraz budować swą renomę na rynku usług budowlanych.

Branża usług budowlanych jeszcze kilka lat temu postrzegana była jako mało zinformatyzowana. Niewiele firm mogło pochwalić się działającymi stronami internetowymi. Jeszcze mniej przykładało wagę do obecności w Internecie, jako sposobu na pozyskiwanie nowych inwestorów lub podtrzymywanie relacji z  dotychczasowymi klientami. Głównym źródłem wiedzy o rzetelności, solidności wykonawców robót budowlanych były polecenia. Taka firma uwiarygodniała się w oczach inwestora, który jednak nie miał możliwości zweryfikowania wystawionej oceny, ani też porównania oferty z inną firmą i dopasowania jej do indywidualnych oczekiwań.

Polecenia zadowolonych klientów, pomimo tego, że nadal pozostają ważnym źródłem uwiarygadniającym działalność przedsiębiorstwa, to jednak ich siła oddziaływania ograniczona jest zazwyczaj do lokalnej społeczności. Tymczasem wykonawca zainteresowany zdobywaniem nowych klientów oraz dążący do sprostania wymogom konkurencyjnego rynku usług nie może pozwolić sobie na brak wizytówki w internecie. Idealnym rozwiązaniem, łączącym rekomendacje zadowolonych inwestorów z możliwością łatwego kontaktu z wykonawcą, jest prosta wyszukiwarka internetowa www.polecanydekarz.pl stworzona przez firmę Ruukki Polska. To miejsce, w którym zadowoleni inwestorzy, poprzez wystawienie pozytywnej opinii, rekomendują usługi danej firmy dekarskiej.

Jak zaistnieć na konkurencyjnym rynku usług?

Dziś to właśnie Internet staje się podstawowym źródłem pozyskiwania informacji, w  tym także tych dotyczących firm zajmujących się wykonywaniem pokryć dachowych. Inwestorzy w poszukiwaniu polecanego wykonawcy korzystają z wyszukiwarki Google, katalogów firm, forów internetowych. W dzisiejszym zinformatyzowanym świecie firma, której nie ma w sieci właściwie nie istnieje biznesowo. To tutaj inwestorzy w pierwszej kolejności poszukują informacji o działalności wykonawcy, zakresie oferowanych usług, stosowanych przez niego technologiach oraz markach produktów, z którymi pracuje. Jednak nadmiar informacji dostępnych w sieci, zamiast ułatwić podjęcie decyzji o wyborze fachowca może stanowić problem.

Dzięki prostej wyszukiwarce www.polecanydekarz.pl dotarcie do wartościowych informacji staje się proste. Wyszukiwarka to jedyne miejsce, w którym zadowoleni klienci polecają usługi dekarza kolejnym inwestorom. Poszukując polecanego wykonawcy, którego wiedza i kunszt budowlany zostały zweryfikowane na budowie, a potwierdzeniem tego są wystawione opinie, inwestor znajdzie kontakt do firmy, zdjęcia z wykonanych inwestycji oraz pozytywne opinie i polecenia.

Jak działa serwis www.polecanydekarz.pl?

Na stronie www.polecanydekarz.pl znajdują się tylko ci dekarze, którzy po zakończonej pracy otrzymali od klienta pisemne uznanie swoich kwalifikacji. Po zakończonej pracy wykonawca występuje do inwestora z prośbą o potwierdzenie wykonania montażu dachu. Jeżeli klient jest zadowolony, podpisuje przedstawione polecenie. Następnie dokument powinien zostać przesłany do organizatorów programu, którzy przeprowadzają weryfikację i po uzyskaniu pozytywnego wyniku dokonują rejestracji dekarza w serwisie. Wizytówka tworzona jest podczas pierwszej pozytywnej weryfikacji, kolejne polecenia są do niej dopisywane.

Inwestor znajdzie w serwisie dane teleadresowe firmy dekarskiej. Udogodnieniem jest wyszukiwarka dekarzy, pozwalająca na znalezienie wykonawcy prowadzącego swe usługi najbliżej miejsca prowadzonej inwestycji. Inwestor ma także możliwość obejrzenia galerii zdjęć z inwestycji przeprowadzonych dla zadowolonych klientów oraz może zapoznać się ze szczegółowymi ocenami wykonanych usług dekarskich.

Korzystanie z wyszukiwarki www.polecanydekarz.pl przynosi obopólne korzyści. Inwestor otrzymuje dane firmy dekarskiej, której doświadczenie i znajomość sztuki budowlanej zostały potwierdzone poprzez pozytywne opinie innych inwestorów. Natomiast dla wykonawcy jest to idealny sposób na dotarcie do nowych klientów. Opinie zadowolonych inwestorów i polecenia stanowią wartość, którą każdy wykonawca docenia, świadcząc usługi na konkurencyjnym rynku budowlanym.

źródło i  zdjęcie: Ruukki