Jubileuszowa edycja programu dla dekarzy "Fach na dach"

Dodano: środa, 06 kwietnia 2016 10:27

Ruszyła kolejna - już dziesiąta edycją programu "Fach na dach". Program ten kierowany jest do fachowców montujących produkty FAKRO. Za spełnienie warunków określonych w regulaminie oraz zebranie odpowiedniej ilości punktów, uczestnicy mogą je wymieniać na produkty lub usługi dostępne w Katalogu Nagród.

Dla uczestników po jednym z danego województwa, którzy zgromadzą największą ilość punktów, rozdane zostanie 16 Nagród Głównych - zestaw elektronarzędzi MILWAUKEE. Tegoroczna edycja powiązana jest z jubileuszem FAKRO, które w tym roku świętuje 25- lecie działalności. Z tej okazji  ogłoszony został konkurs, w którym wygrać można 8 pakietów VIP na wydarzenie sportowe, odbywające się w dniach 15-17 czerwca 2016 r. we Francji. Ady otrzymać nagrodę Fachowiec zgłasza się do programu i przesyła na adres FAKRO instrukcje montażu o wartości 300 pkt. Dekarz, który zapisze się lub należy do KLUBU FACHOWCA FAKRO, otrzyma 40 punktów do wykorzystania w konkursie.

Szczegóły dotyczące programu oraz konkursu dostępne są na stronie internetowej www.fakro.pl na portalu www.myfachowcy.info oraz pod numerem telefonu 18 444 03 42.

źródło i zdjęcie: Fakro

Firma Fakro