Więźba idealna - 10 wskazówek od Burkietowicza

Dodano: piątek, 19 lutego 2016 10:30

PROFESJONALNIE ZAPROJEKTOWANA – projekt więźby dachowej powinien być przygotowany specjalnie dla Ciebie, dostosowany do konstrukcji budynku i spełniający wszystkie Twoje wymagania. Profesjonalny projekt to podstawowe prawo każdego klienta i to właśnie on odróżnia profesjonalistów od reszty.

POSIADAJĄCA CERTIFIKATY I ATESTY – wysoka jakość produktu musi być potwierdzona odpowiednimi atestami i certyfikatami. Służą one nie tylko do tego, aby wywieszać je na ścianie i chwalić się nimi przed znajomymi, ale również do tego, aby zapewnić Cię o najlepszej jakości zastosowanych materiałów. Zawsze żądaj ich okazania i potwierdzenia prawdziwej klasy producenta.

SZCZYCĄCA SIĘ CERTIFIKATEM CE – więźba powinna być nie tylko doskonała jakościowo, ale powinna także spełniać wszystkie wymagania dyrektyw unijnych. Certyfikat CE z pewnością przyczyni się do pozytywnej opinii inspektora budowlanego i pozwoli Ci skupić się na znacznie przyjemniejszych sprawach.

Więźba dachowa - Wiązary Burkietowicz

WYKONANA SZYBKO I PRECYZYJNIE – w dobie nowoczesnych technologii, więźba dachowa musi być wykonana szybko, sprawnie i co najważniejsze z milimetrową precyzją. Z pewnością nie masz czasu i pieniędzy na długie oczekiwanie i poprawianie błędów już na budowie. Szukaj producenta, który zadba o Twój terminarz i portfel – to jego obowiązek.

SPRAWNIE ZAMONTOWANA – czasy, w których więźbę dachową montowało się tygodniami dawno już są za nami. Na szczęście. Profesjonalny producent nie tylko zaprojektuje i wyprodukuje, ale także zamontuje Twoją więźbę dachową. Szybko, cicho i czysto. To zdecydowanie jeden z ważniejszych punktów. Pamiętaj, że czas to pieniądz.

DOSTĘPNA W ATRAKCYJNEJ FINANSOWO OFERCIE – szukaj oferty z najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Nie przepłacaj za nazwę, ale nie oszczędzaj też na niskiej jakości. Sprawdź opinie o producencie i dowiedz się, czy jest on wart swojej ceny. Poszukaj również producenta, który dopasuje swój termin do Twoich potrzeb i pozwoli Ci na skorzystanie z zakupu w cenie promocyjnej i produkcji w wybranym przez Ciebie terminie.

WYGODNA W ZAKUPIE – najlepsi producenci doskonale wiedzą, czego potrzebuje ich klient i większość trudności związanych z zamówieniem usługi biorą na siebie. Pamiętaj – najlepszą więźbę dachową możesz zamówić nie wychodząc z domu. Projekt, dostawa i montaż to obowiązek producenta!

Wiązary Burkietowicz - zakup gwarantowany

OPARTA NA DOŚWIADCZENIU I POZYCJI"na rynku utrzymują się tylko najlepsi" – nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak ważna jest to dla Ciebie ta sentencja. Doświadczony producent zapewni Ci najlepszą jakość i najlepsze rozwiązania. On po prostu zna się na rzeczy. Musi.

PRZYGOTOWANA NA KAŻDY PROBLEM – najlepsi producenci nie odpowiadają na każde pytanie klienta "nie ma problemu", najlepsi mówią "to problem, ale z pewnością sobie z tym poradzimy" i... sobie radzą. Z dzisiejszą technologią możliwe jest praktycznie wszystko, ale tylko u tych, którzy mało mówią, ale dużo robią.

SUPERBEZPIECZNE – Twoja więźba dachowa musi być stabilna, bezpieczna i wytrzymała. Jeżeli w przyszłości zdecydujesz się na zamontowanie paneli fotowoltaicznych czy zmianę blachy na dachówkę, to więźba musi być na to przygotowana. To najlepsza inwestycja na przyszłość.

Teraz, gdy już wiesz, jak rozpoznać więźbę idealną, przeanalizuj wszystkie oferty i wybierz najlepszą. Wybierz Wiązary Burkietowicz.

źródło i zdjęcia: Wiązary Burkietowicz