Konkurs fotograficzny na najładniejszą fotografię obiektu zbudowanego z użyciem materiałów marki Blachy Pruszyński

Dodano: czwartek, 05 listopada 2015 15:19

Konkurs jest przeznaczony dla właścicieli firm, handlowców i wykonawców zajmujących się sprzedażą produktów marki Blachy Pruszyński.

Zdjęcia zgłaszane przez Uczestników muszą przedstawiać obiekty zbudowane przy użyciu produktów marki Blachy Pruszyński, dostarczonych przez Uczestnika po 1 stycznia 2010.

Zgłoszenia należy nadsyłać między 1 października a 30 listopada 2015 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 stycznia 2016 roku. Przed dokonaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem konkursu. Zgłoszenie powinno zawierać: formularz zgłoszeniowy dostępny do wypełnienia na stronie www.pruszynski.com.pl w zakładce "Konkurs fotograficzny" i 3 zdjęcia obiektu – zbliżenie dachu, front obiektu i profil obiektu (JPG o rozdzielczości 300dpi).

Zgłoszenia można też przysyłać na nośniku cyfrowym DVD, CD na adres Pruszyński sp. z o o Sokołów ul. Sokołowska 32b, 05-806 Komorów z dopiskiem na kopercie KONKURS FOTOGRAFICZNY.

Do zgłoszenia należy dołączyć pisemną zgodę podpisaną przez właściciela obiektu (oryginał lub skan) na wykorzystanie zdjęć przez Fundatora (wzór dostępny na stronie www.pruszynski.com.pl w zakładce "Konkurs fotograficzny")

Jury Konkursu wyłoni zdobywców I, II i III miejsca. Ponadto przyznana zostanie nagroda specjalna dla zwycięzcy wyłonionego w drodze głosowania online.

Nagrody otrzymają:

Zgłaszający obiekt

  • za I miejsce – aparat fotograficzny bezlusterkowy
  • za II miejsce – aparat fotograficzny bezlusterkowy
  • za III miejsce – aparat fotograficzny kompaktowy
  • nagroda specjalna – Weekend w Paryżu dla dwóch osób.

Firma, gdzie zakupione zostało pokrycie na zwycięski obiekt (I miejsce) – reklama w lokalnych mediach wartości 3 tyś. zł.

Właściciele zwycięskich obiektów

  • za I miejsce – aparat fotograficzny kompaktowy
  • za II miejsce – aparat fotograficzny kompaktowy
  • za III miejsce – aparat fotograficzny kompaktowy
  • nagroda specjalna – weekend w Paryżu dla dwóch osób

Głosujący internauci – spośród wszystkich głosujących na obiekty ubiegające się o nagrodę specjalną, 5 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie: "Z czym kojarzy mi się marka Pruszyński?", otrzyma nagrodę w postaci paczki z gadżetami komputerowymi. Oceny nadesłanych tekstów dokona Jury Konkursu.

źródło i zdjęcia: Blachy Pruszyński