Nowe produkty w Budmax-Metal

Dodano: piątek, 30 października 2015 12:05

Blacha trapezowa T-14 i T-35 z wyjątkowi przetłoczeniami. Niespotykany wzór, bogaty wybór kolorów.

Blacha trapezowa T-14 to bardzo popularna blacha wśród klientów. Łączy w sobie estetyczny kształt z wytrzymałością. Stosowana jest powszechnie na elewacje, bramy garażowe, jako podbitka dachowa, jak również na pokrycia dachowe domów jednorodzinnych, garaży oraz małych obiektów handlowych.

Wykorzystanie tego typu blachy trapezowej gwarantuje łatwość montażu, doskonałą szczelność, estetyczne wykończenie oraz odporność na warunki atmosferyczne dzięki zastosowaniu stali wysokiej jakości. Nasza linia produkcyjna umożliwia przycięcie blachy wg Państwa życzenia co do milimetra. Dodatkowym atutem proponowanej przez nas blachy jest możliwość wyboru blachy ocynkowanej oraz szerokiej palety kolorów blach powlekanych.

Blacha trapezowa T35 o wysokości tłoczenia 35 mm posiada doskonałą wytrzymałość i sztywność konstrukcji. Blacha ta idealnie nadaje się do pokrywania dużych obiektów jak stacje benzynowe, hale, magazyny czy budynki usługowe.

Nowoczesny i niespotykany wzór z dodatkowymi przetłoczeniami oraz bogata kolorystyka ,zapewniają nieszablonowy wygląd pokrywanym powierzchniom. Nasze blachy są odporne na warunki atmosferyczne dzięki zastosowaniu stali wysokiej jakości, co potwierdzamy udzielając do 30-stu lat gwarancji.

źródło i zdjęcia: Budmax-Metal