Wiązary Burkietowicz sponsorem zawodów LOGinLAB

Dodano: środa, 01 lipca 2015 13:02

3 dni sportowych zmagań, 20 zawodników i 10 zawodniczek. 17 lipca w Krotoszynie rozpoczynają się międzynarodowe zawody cross-fitowe LOGInLAB. Sponsorem wydarzenia została firma Wiązary Burkietowicz.

Zawody LOGinLAB (ang. "log" - kłoda, lab - centrum treningowe cross-fit) towarzyszyć będą obchodom 600-lecia miasta Krotoszyna. Drugiego dnia zawodów plenerem rywalizacji staną się tartak i fabryka wiązarów Burkietowicz w Odolanowie.

- Zaprosiliśmy zawodników do krainy surowego drewna, jestem przekonany że rywalizacja w industrialnej scenerii będzie czymś, czego długo nie zapomną - mówi Marcin Burkietowicz, sponsor wydarzenia. Finał zawodów zaplanowano na krotoszyńskim rynku.

- Zgłoszenia przesłali sportowcy z całej Polski i nie tylko, gdyż w kategorii pań w zmaganiach wezmą udział również zawodniczki zza granicy - mówi Dawid Kujawski z Krotoszyna, współwłaściciel CrossFit Last Angels Beach, organizator zawodów. - Do finałowych zmagań zakwalifikuje się 10 zawodników i 5 zawodniczek z najlepszymi wynikami.

Organizatorzy zawodów: Dawid Kujawski i Sławomir Zimny, to licencjonowani trenerzy CrossFit Level 2. Więcej informacji i dokładny harmonogram zawodów można znaleźć na Facebooku śledząc wydarzenie LOGinLAB zawody.

źródło i zdjęcie: Wiązary Burkietowicz