Akademia Budownictwa Drewnianego Simpson Strong-Tie

Dodano: piątek, 05 grudnia 2014 12:29

Akademia Budownictwa Drewnianego jest platformą wymiany doświadczeń i promującą nowoczesne materiały drewnopochodne i technologie budowania z wykorzystaniem produktów SIMPSON Strong-Tie.

Ważnym elementem coraz bardziej docenianym przez klienta biznesowego w zmieniającej się przestrzeni rynku materiałów budowlanych jest szkolenie pracowników oraz doskonalenie ich umiejętności i poszerzania wiedzy. Wychodząc naprzeciw panującym trendom rozszerzyliśmy nasz pakiet szkoleń. W ramach cyklicznych spotkań szkoleniowych poza częścią teoretyczną, która koncentruje się głównie na teoretycznych aspektach montażu oraz zastosowania złączy ciesielskich Simpson Strong-Tie wprowadziliśmy część praktyczną.

Uczestnicy w przystępny sposób będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania w procesie połączenia elementów drewnianych, zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu montażu złączy, oraz poznać poza cenowe aspekty przewagi konkurencyjnej. Wraz z rozszerzeniem naszego asortymentu do naszego szkolenia włączyliśmy nowe produkty - kotwy chemiczne i mechaniczne.

Szkolenia dedykowane są dla cieśli, architektów, szkół, uczelni i parterów handlowych. Tematyka szkolenia jest ustalana indywidualnie dla każdej grupy uwzględniając specyfikę i rodzaj działalności. Spotkania odbywają się w Centrum Treningowym w siedzibie firmy SIMPSON Strong-Tie w Warszawie ul. Działkowa 115A. Szkolenie jest bezpłatne przeprowadzane w trybie jednodniowym. Zainteresowanych poszerzeniem wiedzy zapraszamy.
Napisz lub zadzwoń, aby umówić się na szkolenie.

Więcej szczegółów na stronie internetowej firmy - link tutaj.

źródło i zdjęcia: Simpson Strong-Tie