Nowy program Rockwool dla wykonawców

Dodano: piątek, 22 listopada 2013 12:03

Wykonawcy budowlani z całego kraju już wkrótce mogą połączyć siły w najnowszej inicjatywie ROCKWOOL Polska. SuperWykonawca ROCKWOOL - bo tak nazywa się nowy program skierowany do osób zajmujących się pracami ociepleniowymi domów jednorodzinnych - ma na celu podniesienie kompetencji oraz wymianę doświadczeń pomiędzy profesjonalistami. Uczestnicy programu otrzymują również wsparcie marketingowe ułatwiające im rozwój zawodowy i prowadzenie biznesu.

Firmy z polskiej branży budowlanej konsekwentnie dążą do zacieśnienia relacji z wykonawcami. Często stawiają na edukację - wychodząc z założenia, że jednym z cenniejszych i bardziej pożądanych w środowisku dóbr jest fachowa wiedza. O krok dalej idzie projekt ROCKWOOL, łączący edukację z bardziej namacalnymi korzyściami w postaci wsparcia indywidualnej działalności zawodowej.

Członkowie programu, obok możliwości zdobycia wiedzy oraz oficjalnego certyfikatu ROCKWOOL, będą mieli możliwość otrzymania wielu dodatkowych narzędzi do promocji własnej działalności: banerów do rozwieszenia na budowie, ubrań roboczych, wizytówek oraz oznakowania swoich samochodów. Uczestnictwo w projekcie to dobra szansa na zdobycie rozgłosu i wyróżnienie własnego biznesu na konkurencyjnym rynku budowlanym. Dążymy do tego, aby biuletyn regularnie wydawany w ramach programu SuperWykonawca stanowił skuteczną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń.

Prawdziwy fach w ręku należy wspierać i doceniać, dlatego też warto według nas promować dobre praktyki, wyjaśnia stojącą za projektem ideę Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

Jak skorzystać z programu SuperWykonawca?

Przygoda z programem zaczyna się na oficjalnej stronie internetowej projektu, na której odbywa się rejestracja: www.super-wykonawca.pl. Obok dostępu do strony internetowej, w ramach której uczestnicy mogą współtworzyć jej treści i chwalić się swoimi realizacjami, otrzymają również drobny upominek na starcie. Jednym z podstawowych działań w ramach programu będą szkolenia, których uczestnicy nie tylko zdobędą dodatkową wiedzę i poszerzą swoje kompetencje, ale również będą mogli wymienić się między sobą doświadczeniem. Potwierdzeniem nabytych kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia w zakresie ocieplania skalną wełną jest ważny przez 24 miesiące certyfikat.

Aby otrzymać Certyfikat Wykonawcy ROCKWOOL trzeba spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest wzięcie udziału w szkoleniu praktycznym prowadzonym przez doradców technicznych ROCKWOOL. Szkolenia będą się odbywały w różnych miastach na terenie Polski. Po odbytym szkoleniu należy zgłosić do oceny dwie realizacje z wykorzystaniem co najmniej 240 m2 produktów ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL. Prace zgłoszone do oceny weryfikuje przedstawiciel handlowy ROCKWOOL. Pod lupę brany jest przede wszystkim poziom wykonania izolacji ścian zewnętrznych, działowych czy poddasza. Po uzyskaniu pozytywnej oceny wydany zostaje Certyfikat Wykonawcy ROCKWOOL, dostępny w dwóch specjalizacjach: izolacji ścian zewnętrznych oraz izolacji poddaszy i ścian działowych.

Program SuperWykonawca ROCKWOOL
to ukłon w stronę wykonawców, którzy na rynku mogą się wyróżnić właśnie poprzez wiedzę. Możliwość odbywania szkoleń, kontaktu ze specjalistami z dziedziny izolacji budynków, czy profesjonalne wsparcie marketingowe, to przewaga, którą otrzymują najbardziej aktywni uczestnicy Klubu SuperWykonawców ROCKWOOL.

Więcej informacji na stronie http://www.rockwool.pl/wykonawca/s/certyfikowany-wykonawca

źródło i zdjęcie: Rockwool

Firma Onduline