Druga edycja podręcznika "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas"

Dodano: poniedziałek, 23 lipca 2012 07:18

Prawidłowe wykonanie dachu rozpoczyna się już na etapie projektu. Katalog Rozwiązania Techniczne Braas dedykowany jest dla projektantów i architektów, jako pomoc i wsparcie przy projektowaniu detali technicznych nowych budynków z dachami spadzistymi. Zawiera specyfikacje oraz rysunki techniczne, co ułatwia realizację.

Marka Braas przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego doradztwa technicznego. Dowodem na to jest wydanie drugiej już edycji podręcznika "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas", w którym można znaleźć cenne i praktyczne informacje na temat projektowania pokryć dachowych.

Druga już edycja katalogu została wzbogacona o nowe rozdziały, opisujące termoizolacje nakrokwiowe oraz wysokowydajne systemy solarne - rozwiązania, które w ostatnich czasach zyskują dużą popularność.

Katalog techniczny "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas"Projektanci i architekci otrzymują również płytę z plikami CAD, zawierającą szczegółowe rysunki wszystkich produktów, które znajdują się w katalogu.

Marka Braas od początku swojego istnienia przywiązuje dużą wagę do wsparcia i doradztwa technicznego, zarówno dla swoich klientów, dekarzy, jak i handlowców. Nowy katalog techniczny dla projektantów i architektów "Rozwiązania techniczne. Dachy spadziste - Braas" stanowi kontynuację edukacyjnego charakteru działań firmy.

źródło i zdjęcie: Braas

Firma Monier Braas