FAKRO laureatem IV edycji Programu "VIP najlepsze okna i drzwi"

Dodano: środa, 29 czerwca 2011 07:29

FAKRO zostało laureatem IV edycji Programu "VIP najlepsze okna i drzwi". To już kolejne wyróżnienie, które trafia do tej firmy w ciągu ostatniego miesiąca. Wcześniej nowosądecki producent okien dachowych został uhonorowany Nagrodą Gospodarczą Prezydenta RP.

Organizatorem programu "VIP najlepsze okna i drzwi" jest serwis branżowy infookno.pl. Do programu można zgłaszać tylko takie produkty, które pozytywnie przeszły wyniki badań laboratoryjnych i uzyskały odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość. Muszą one również spełniać wymagania, które są sformułowane przez niezależną kapitułę Programu VIP.

Laureatami programu "VIP najlepsze okna i drzwi" zostają firmy, dla których najważniejsza jest jakość produkowanych przez nich produktów, a także innowacyjność i wdrażanie nowych technologii produkcji. Organizator programu docenia te firmy, które produkują stolarkę na najwyższym europejskim poziomie.

Nowosądecka firma otrzymała nagrody w trzech kategoriach: "Okno Dachowe Energia Premium" za FTT U8 Thermo, "Okno dachowe Comfort & Innovation" za FDY-V U3 Duet proSky, oraz w kategorii "Optymalne Okno Dachowe Energia Plus" za FTP-V U3. Warto nadmienić, że firma FAKRO po raz kolejny została laureatem tego programu. W 2010 r. wyróżnienie zdobyło okno FTP-VU3, w kategorii "Ciepłe okno dachowe drewniano-aluminiowe VIP Energia Plus" oraz FTT Thermo w kategorii "Ciepłe okno dachowe VIP Energia Premium".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: FAKRO

Firma Fakro