Właściciel firmy Blachy Pruszyński nominowany do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Dodano: środa, 27 maja 2015 06:09

Krzysztof Pruszyński, właściciel firmy Blachy Pruszyński, został nominowany do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii "Trwały sukces". Statuetka Prezydenta RP uznawana jest za najcenniejsze wyróżnienie wśród przedsiębiorstw, instytutów naukowo-badawczych oraz wynalazców w Polsce.

Nagroda Prezydenta RP przyznawana jest raz w roku w pięciu kategoriach. Kandydaci zgłaszani są przez 58 instytucji, wśród których są Urzędy Marszałkowskie, organizacja Business Center Club, Polska Akademia Nauk oraz redakcje magazynów gospodarczych np. "Forbes", czy "Puls Biznesu". Zgłaszane podmioty to elita gospodarcza kraju - najlepsi z najlepszych - którzy by dostać się do finałowej czwórki przechodzą trzy etapy eliminacji.

Wśród tegorocznych nominowanych w kategorii "Trwały Sukces" jest Krzysztof Pruszyński - właściciel firmy Blachy Pruszyński, największego polskiego producenta stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych. "Trwały Sukces" to kategoria dedykowana przedsiębiorstwom, które od wielu dziesięcioleci osiągają stały wzrost i zrównoważony rozwój. Firma Blachy Pruszyński w tym roku świętuje 30-lecie swej pełnej sukcesów działalności - przyznana nominacja jedynie to potwierdza.

źródło i zdjęcie: Blachy Pruszyński