Selena SA została nagrodzona Złotym Młotkiem Dekarskim

Dodano: poniedziałek, 06 sierpnia 2012 08:06

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy przyznało firmie Selena SA swoje najwyższe odznaczenie w uznaniu zasług za szczególny wkład w rozwój dekarstwa w Polsce. W 2012 r. Selena była jedyną firmą uhonorowaną w ten sposób.

Prezes zarządu Seleny SA - Andrzej Ulfig - odebrał wyróżnienie podczas uroczystej gali Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, która odbyła się w Kozłówce na Lubelszczyźnie. Selena SA została nagrodzona Złotym Młotkiem Dekarskim jako jedna z niewielu firm, które w ogóle tę prestiżową nagrodę od branży dekarskiej w ostatnich latach otrzymały.

Coroczna gala dekarska jest najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. W tym roku mistrzowie dekarscy zrzeszeni w PSD spotkali się z okazji Dnia Dekarza na terenie kompleksu pałacowego w Kozłówce nieopodal Lublina. Kluczowym momentem uroczystości było wręczenie Złotego Młotka Dekarskiego prezesowi zarządu Selena SA - Andrzejowi Ulfigowi. Nagrodę wręczali Michał Olszewski - prezes Zarządu Głównego PSD i jednocześnie wiceprezydent Światowej Federacji IFD oraz Szandor Horvath, były prezydent Światowej Federacji Dekarskiej IFD.

Złoty Młotek Dekarski to nasze szczególne wyróżnienie, przyznawane raz w roku tym firmom, które swoimi najwyższej jakości produktami przeznaczonymi dla dekarzy oraz działaniami na rzecz całej branży dekarskiej, przyczyniają się do wzrostu znaczenia zawodu dekarza i jego prestiżu w Polsce. W 2012 roku jedyna firmą, którą zdecydowaliśmy się nagrodzić tym najwyższym odznaczeniem dekarskim jest Selena SA i jej prezes Andrzej Ulfig, mówił w trakcie uroczystości Michał Olszewski, prezes zarządu głównego PSD.

Andrzej Ulfig podkreślił w swoim krótkim wystąpieniu, że klienci mogą w pełni docenić dekarzy i efekty ich ciężkiej pracy jedynie w wyniku połączenia najwyższej jakości produktów z umiejętnościami i fachowością dekarskich mistrzów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Selena SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Selena SA

Firma Selena SA