FAKRO nagrodzono tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2012

Dodano: piątek, 15 czerwca 2012 11:17

Ranking przedsiębiorstw ubiegających się o tytuł tworzony jest już od ośmiu lat. Jego podstawą są wyniki pełnej próby badawczej firm wykonawczych z całej Polski. W 2012 r. firma FAKRO zdobyła nagrodę w kategorii okien dachowych.

Badania prowadzi firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku będąca ekspertem w dziedzinie badań sektora budowlanego. W tegorocznej edycji konkursu o tytuł Budowlanej Marki Roku wzięło udział 1646 przedsiębiorstw z całego kraju.

"Ta nagroda do potwierdzenie tego, że fachowcy z branży budowlanej ogromnie cenią sobie nasze okna dachowe, uważając je za produkty innowacyjne, najwyższej jakości i co najważniejsze dla wykonawców, łatwe w montażu. Należy podkreślić, że badanie ukazujące spontaniczną znajomość marek jest w pełni niezależne i wiarygodne. Respondentom w żaden sposób nie sugeruje się wyboru pakietu marek z danej kategorii. Poza tym zestawienie klasyfikuje bardzo szerokie spektrum materiałów budowlanych, jest zatem najbardziej pełnym na rynku", mówił dyrektor marketingu FAKRO Polska - Janusz Komurkierwicz.

Jak podkreślają specjaliści z Centrum Badań i Analiz Rynku, wyniki badań prowadzonych w ostatnich latach wskazują na znaczący wpływ wykonawcy prac budowlanych na wybór marki. Marka spełniająca oczekiwania jest ponownie wybierana w 88% przypadków. Pierwszeństwo przypada marce, która w danym roku najskuteczniej dotarła do osób decydujących o zakupach materiałów budowlanych. Lokaty w rankingu są zatem miarodajnym wskaźnikiem funkcjonowania danej marki.

Firmę FAKRO nagrodzono tytułem Złotej Budowlanej Marki Roku 2012 i wręczono dyplom oraz statuetkę podczas uroczystej gali w pałacyku w Otrębusach.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: FAKRO

Firma Fakro