Firma ROCKWOOL Budowlaną Marką Roku 2012

Dodano: wtorek, 12 czerwca 2012 10:00

Zdobywców tytułu w corocznym konkursie wybierają wykonawcy. Decydują oni, które marki mogą pochwalić się najlepszymi produktami i jednocześnie zasługują na miano najbardziej zaufanych. Producent materiałów izolacyjnych po raz kolejny zajął pierwsze miejsce.

Firma ROCKWOOL Polska została Budowlaną Marką Roku 2012 po raz siódmy. Tytuł przyznany został w wyniku uznania dla flagowych produktów przedsiębiorstwa startującego w kategorii producentów wełny mineralnej. Aby wyłonić zwycięzców, przeprowadzono badanie ankietowe na reprezentatywnej próbie 1600 firm wykonawczych.

Konkurs o tytuł Budowlanej Marki Roku organizuje firma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. W bieżącym roku odbyła się jego ósma edycja. Wybór laureatów stanowi wskaźnik rynkowych trendów i upodobań fachowców, którzy na co dzień pracują z materiałami budowlanymi.

Płyta FRONTROCK MAX E firmy ROCKWOOL"Budowlana Marka Roku 2012 dla ROCKWOOL Polska cieszy szczególnie z dwóch powodów. Po pierwsze, w sprawie nagród głos zabierają wykonawcy, czyli osoby najlepiej znające się na produktach - ich pozytywna ocena jest więc dla nas szczególnie ważna. Po drugie, tytuł odbieramy już po raz 7. To znak, że jakość traktujemy priorytetowo", mówił dyrektor marketingu Rockwool Polska - Łukasz Glapa.

Poniżej przedstawione jest kilka ważnych produktów firmy ROCKWOOL, które zdobyły szczególne uznanie fachowców:

  1. FRONTROCK MAX E - niepalne, dwugęstościowe płyty ze skalnej wełny mineralnej do izolacji termicznej w bezspoinowych systemach ociepleń ETICS. Stosowane są na ścianach zewnętrznych murowanych, monolitycznych i prefabrykowanych oraz przy izolowaniu stropów piwnicznych, stropów nad garażami i przejazdami.
  2. Płyta ROCKTON firmy ROCKWOOLROCKTON - niepalne płyty ze skalnej wełny mineralnej do izolacji termicznej i akustycznej. Stosowane są przy ocieplaniu i wyciszaniu stropów drewnianych i podłóg na legarach oraz poddaszy użytkowych. Wykorzystywane są także na ścianach trójwarstwowych, ścianach z elewacją z paneli (np. blacha, siding, deski), ścianach o konstrukcji szkieletowej oraz osłonowych i działowych.
  3. TOPROCK - wielkowymiarowa płyta z niepalnej, skalnej wełny mineralnej. Znajduje zastosowanie jako ocieplenie i izolacja akustyczna stropodachów wentylowanych i poddaszy, stropów drewnianych i podwieszanych sufitów.
  4. SUPERROCK - niepalna płyta ze skalnej wełny mineralnej. Wykorzystywana jest podobnie jak płyta TOPROCK, a także przy izolacji akustycznej i termicznej ścian trójwarstwowych, ścian z elewacją z paneli (np. blacha, siding, deski), ścian o konstrukcji szkieletowej oraz ścian działowych i osłonowych.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy ROCKWOOL, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: ROCKWOOL