Okno balkonowe FAKRO nagrodzone na targach IBF

Dodano: piątek, 11 maja 2012 13:10

Nowatorskie okno FGH-V P2 Galeria zdobyło kolejne wyróżnienie. Produkt został nagrodzony przez międzynarodowych ekspertów podczas budowlanych targów International Building Fair w Brnie. To jedna z największych tego typu imprez w Europie Środkowej.

Berneńskie targi były kolejną imprezą wystawienniczą, podczas której firma FAKRO prezentowała swoje produkty. Oferowane przez FAKRO okno balkonowe FGH-V Galeria zdobyło uznanie w kategorii design.

Na liczącą 120 m² ekspozycję FAKRO złożyły się topowe rozwiązania oraz produkty najnowsze. Wśród nich znalazło się okno balkonowe Galeria zespolone z oknem FDY-V Duet proSky, okno FTT U6/U8 Thermo oraz FTP-V P2 Secure.

International Building Fair 2012 - stoisko FAKRO International Building Fair 2012 - ekspozycja FAKRO

Zwiedzający stoisko FAKRO mogli również obejrzeć bardzo popularne na czeskim rynku okna PCV. Prezentowane były w okleinie koloru sosny i złotego dębu. Wielu zainteresowanym trudno było uwierzyć, że ościeżnice nie zostały wykonane z drewna lecz z PVC. Duże zainteresowanie budziły również okna FPP-V preSelect, okna kolankowe oraz schody strychowe.

Targi IBF w Brnie stanowią jedną z największych w Europie Środkowej prezentacji innowacji i trendów w budownictwie oraz branżach pokrewnych. Gromadzą w każdej edycji ponad tysiąc wystawców i około 80 tys. zwiedzających. Są prestiżowym spotkaniem branży budowlanej, które co roku przyciąga do morawskiej metropolii największych producentów z całego świata.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: FAKRO

Firma Fakro