BUDMA 2018 nabiera rozpędu

Dodano: poniedziałek, 09 października 2017 09:18

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 30 stycznia - 2 lutego 2018 w Poznaniu. Jak informują organizatorzy wydarzenia, wśród zgłoszonych Wystawców są niekwestionowani liderzy, ale nie brakuje zupełnie nowych wejść na rynek.

Już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprezentować pierwszą, obszerną listę Wystawców przyszłorocznej BUDMY. Oczywiście nadal prowadzimy rozmowy z wieloma firmami, każdego dnia dołączają kolejni producenci i lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, podkreśla Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA. Biorąc pod uwagę dobrą koniunkturę w branży i zainteresowanie prezentacją swojej oferty podczas targów, prognozuję, że w Poznaniu zobaczymy ponad 800 producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, dodaje.

Wśród bogatej oferty produktowej materiałów, technologii i narzędzi, na szczególną uwagę zasługują najmocniejsze strony BUDMY 2018:

  • Największy Salon Dachów w Polsce - największa w Polsce ekspozycja producentów pokryć i akcesoriów dachowych,
  • Największy Salon Stolarki w Polsce - okna, drzwi, bramy i ogrodzenia - prezentacja najnowszej oferty zarówno uznanych marek jak i zupełnie nowych na targach producentów,
  • Salon Podłóg i Parkietów - najnowsze trendy i designerskie rozwiązania,
  • Salon Rusztowań i Szalunków - systemy montażu rusztowań i nowe rozwiązania technologiczne.

Ciekawie zapowiada się strefa Design4Senses, której założeniem jest nietypowa prezentacja oferty Wystawców. Strefa ma przenieść klientów w niecodzienny świat, pełen zmysłowych doznań. Mają za to odpowiadać aż 4 przeznaczone na ten cel przestrzenie: VisualStudio, TouchPoint, AudioZone oraz AromaSpot.

BUDMA 2018 tradycyjnie zaprezentuje wiele wydarzeń przeznaczonych czterem głównym grupom targowych gości: handlowcom, wykonawcom, architektom i projektantom, a także inwestorom.

Przyszłorocznej BUDMIE 2018 towarzyszyć będą targi KOMINKI oraz targi INTERMASZ i INFRATEC prezentujące najnowsze propozycje z zakresu maszyn i sprzętu budowlanego, a także technologii dla budownictwa infrastrukturalnego.

źródło i zdjęcie: MTP Poznań