Galeco - podsufitka Galeco Decor

Mimo jedynie 15-letniej obecności na rynku firma Galeco, dzięki zaangażowaniu i tworzeniu wraz z sugestiami i potrzebami klientów, z małej rodzinnej firmy stała się w krótkim czasie liderem we wprowadzaniu rozwiązań technicznych, które zapewniają pełną satysfakcję zarówno wykonawcom (szybki i bezproblemowy montaż) jak i użytkownikom (solidność wykonania i estetyka).

Podsufitka Galeco Decor

Dekoracyjna podsufitka typu siding przeznaczona jest do zabudowy okapu dachu na zewnątrz budynku, czym zapobiega zawilgoceniu ocieplenia dachowego oraz dodatkowo zabezpiecza przed utratami ciepła. Co więcej, możliwość wyboru odpowiedniego koloru paneli ułatwi dopasowanie podsufitki do fasady, systemu orynnowania i stolarki okiennej.

System podsufitki Galeco Decor to rozwiązanie proste i szybkie w montażu, pozwalające samodzielnie poprawić estetykę budynku. Jest to możliwe dzięki polichlorkowi winylu, który jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie, jak również korozję. Niewielka waga poszczególnych elementów systemu umożliwia montaż paneli nawet na delikatnych konstrukcjach.

Galeco