Kalendarium

24.09
Sobota

Spotkanie robocze Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

Termin: 24.09.2011Miejsce: Białowieża 

Termin: 24-25 września 2011 r.
Miejsce: Białowieża
Informacje dodatkowe: Spotkanie robocze Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy będzie dotyczyło adaptacji europejskich zaleceń wykonawstwa dekarskiego do potrzeb krajowych wykonawców.

Spotkanie robocze Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy jest odpowiedzią na sygnały, które docierały do stowarzyszenia od członków zwyczajnych oraz od producentów systemów dachowych. Dotyczyły one problematyki adaptacji standardów europejskiego wykonawstwa dekarskiego do standardów krajowych. Ujednolicenie wszystkich norm ma ułatwić współpracę pomiędzy wykonawcami i inwestorami oraz wykonawcami a producentami.

Podczas obchodów Dnia Dekarza, przedstawiciele Międzynarodowej Federacji Dekarskiej "IFD" zobowiązali się do udzielenia pomocy władzom Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w zakresie upowszechnienia europejskich norm wykonawczych na polskim rynku. W czasie spotkania roboczego rozpoczną się prace nad publikacją na temat jednolitych zaleceń wykonawczych. Według przewidywań, publikacja ma się ukazać w czasie najbliższego Kongresu Dekarzy Polskich, który odbędzie się na targach BUDMA 2012.

źródło i zdjęcie: dekarz.com.pl