Kalendarium

24.05
Wtorek

XXV Konferencja Naukowo-Techniczna. Awarie Budowlane 2011 - zapobieganie, diagnostyka, naprawy, rekonstrukcje

Termin: 24.05.2011Miejsce: Szczecin - Międzyzdroje 

Termin: 24 - 27 maja 2011
Miejsce: Szczecin - Międzyzdroje
Informacje dodatkowe:

Konferencja składać się będzie z sesji problemowych, w których prezentowane będą referaty zamówione przez Organizatorów Konferencji oraz z sesji tematycznych obejmujących referaty zgłoszone przez uczestników i zakwalifikowane przez Komitet Naukowy Konferencji.

Tematyka konferencji obejmuje w szczególności:

  • zagadnienia diagnostyki konstrukcji i zapobieganie awariom budowlanym,
  • zagadnienia związane z katastrofą hali widowiskowej w Katowicach,
  • analizę przyczyn zaistniałych katastrof i awarii budowlanych,
  • sposoby naprawy poawaryjnej i rekonstrukcji,
  • ocenę i analizę procesów projektowania i wykonawstwa oraz aktów prawnych dotyczących bezpiecznej eksploatacji obiektów budowlanych.

Konferencja adresowana jest do pracowników naukowych, projektantów i ekspertów budowlanych, pracowników firm konsultingowych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym oraz do pracowników administracji budowlanej.

Konferencja odbędzie się w dniach 24-27 maja 2011 roku w Międzyzdrojach w hotelu Aurora oraz kompleksie hotelowym Rybak - Vestina, ul. Promenada Gwiazd 37

W czasie trwania Konferencji przewidywana jest prezentacja nowości technicznych, związanych z diagnostyką budowli oraz zabezpieczeniami i naprawami konstrukcji, a także zorganizowana będzie wystawa reklamowa Firm i Przedsiębiorstw. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Komitetem Organizacyjnym.

Źródło i zdjęcie: www.awarie.ps.pl