Kalendarium

10.05
Wtorek

XIII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD

Termin: 10.05.2011Miejsce: Kielce 

Termin: 10-13 maja 2011 r.
Miejsce: Kielce
Informacje dodatkowe: XIII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD odbędzie się równolegle z targami AUTOSTRADA-POLSKA oraz TRAFFIC-EXPO. Swój udział w drugich co do wielkości w Europie i jedynych tego typu targach w Polsce zapowiedziało ponad 700 firm z Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Luksemburga, Niemiec, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Wielkiej Brytanii i oczywiście Polski.

Ich obecność jest gwarantem powodzenia i nawiązania szerokich relacji biznesowych Udział w tak prestiżowym wydarzeniu to nie tylko nawiązanie kontaktów oraz wymiana doświadczeń ale także doskonała reklama na rynku międzynarodowym.

W tym roku zarówno w halach jak i także na terenie zewnętrznym będzie można zobaczyć najnowocześniejsze żurawie i urządzenia do transportu pionowego, specjalistyczne pojazdy budowlane, części i komponenty do maszyn budowlanych oraz narzędzia.

Tegoroczne święto drogownictwa w Kielcach wzbogacą trzy konferencje. Pierwsza z nich, organizowana przez Instytut Badawczy Dróg i Mostów poświęcona jest zagadnieniom związanym ze skutecznym obniżaniem natężenia hałasu. Drugi dzień to Konferencja Naukowo-Techniczna "Bezpieczeństwo ruchu w komunikacji lądowej" organizowana przez Świętokrzyski Klub Drogowca Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Kielcach, GDDKiA Oddział w Kielcach oraz Targi Kielce a także II edycja konferencji "Zieleń Autostradowa", przygotowana przez firmę Dendros przy współpracy z Targami Kielce.

źródło i zdjęcie: targikielce.pl