Kalendarium

07.04
Czwartek

Kongres Stolarki Polskiej - Drzwi i bramy

Termin: 07.04.2011Miejsce: Falenty 

Termin: 7-8 kwietnia 2011 r.
Miejsce: Falenty
Informacje dodatkowe: Szanowni Państwo, rozpoczynając pracę nad I edycją Kongresu Stolarki Polskiej, nawet w najśmielszych oczekiwaniach nie przypuszczaliśmy, że zakończy się on aż tak dużym sukcesem. Od samego początku powstawania koncepcji organizacyjnej uznaliśmy, że kongresy organizowanie będą corocznie, jednakże z podziałem na branże w cyklu dwuletnim. Zakładaliśmy więc, że w przypadku zainteresowania branży uczestnictwem w Kongresie Stolarki Polskiej o temacie przewodnim OKNA I FASADY, kolejna edycja dotyczyć będzie DRZWI I BRAM.

Kongres Stolarki Polskiej edycja II: DRZWI I BRAMY będzie obfitował w liczną kadrę analityków oraz przedstawicieli instytutów czy urzędów, którzy podzielą się swoją wiedzą w wybranych zagadnieniach, a także pokuszą się o przedstawienie wizji dla branży DRZWI I BRAM w bliskiej i bardziej odległej przyszłości.

O udzielenie Patronatu Honorowego zwróciliśmy się do Ministra Infrastruktury Pana Cezarego Grabarczyka, który mamy nadzieję zaszczyci nas swoją obecnością i obecny będzie przy wręczaniu odznaczeń państwowych, o które Związek POLSKIE OKNA I DRZWI wystąpi dla przedstawicieli branży stolarki budowlanej do Kancelarii Prezydenta RP.

Mamy nadzieję, że proponowany program Kongresu spełni Państwa oczekiwania, tak, jak to miało miejsce w Sosnowcu, a wiosenny termin oraz centralna lokalizacja spowoduje, że nie zabraknie w Falentach nikogo, komu zależy na "byciu przedsiębiorcą branży" stolarki budowlanej.

źródło i zdjęcie: kongres-stolarki.pl