Kalendarium

01.03
Piątek

XX Targi Budownictwa Interbud

Termin: 01.03.2013Miejsce: Łódź 

Termin: 1 - 3 marca 2013 r.
Miejsce: Łódź
Informacje dodatkowe: Zakres targów budownictwa Interbud:
- Materiały i technologie budowlane, urządzenia, narzędzia i maszyny budowlane, chemia budowlana, materiały i techniki izolacyjne.
- Dachy, rynny i akcesoria dekarskie, okna i drzwi, wyroby ceramiczne, bramy i ogrodzenia, szkło budowlane i fasady.
- Techniki zabezpieczeń i ochrony obiektów, technika wodociągowa i kanalizacyjna, technika sanitarna, akcesoria łazienkowe.
- Technika grzewcza, gazowa, wentylacyjna i klimatyzacyjna.
- Wykonawstwo i usługi budowlane, budownictwo drewniane, elewacje, transport, urządzenia przeładunkowe, budownictwo drogowe i materiały nawierzchniowe.
- Instalacje elektryczne i energetyczne, oświetlenie, automatyka, elementy wyposażenia wnętrz, wyposażenie ogrodów, konserwacje i renowacja budynków, projektowanie, nadzór i obsługa inwestycji.
- Odnawialne źródła energii, nieruchomości, wydawnictwa branżowe, banki i instytucje finansowe, artykuły BHP i ochrona przeciw pożarowa, oprogramowanie.

Najbliższa edycja przyniesie zmiany. Targi odbędą się w nowym centrum konferencyjno-wystawienniczym, które poprawi komfort i atrakcyjność wydarzenia. Zmieni się czas trwania - Interbud odbędzie się w trzy dni - piątek, sobota i niedziela. Natomiast późniejszy termin (początek marca) spowodowany jest feriami w województwie łódzkim.

Poprzednią edycję targów odwiedziło 14 523 osób, ponad tysiąc wzięło udział w konferencjach i spotkaniach branżowych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy na powierzchni prezentacyjnej, której program układamy wraz z wystawcami. Było to ważne miejsce wymiany wiedzy i opinii na temat nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań.

źródło: http://www.interbud.interservis.pl/

Nie przeocz w tym miesiącu