Kalendarium

25.03
Piątek

Seminarium "Inwestycje w kolektory słoneczne wraz z dofinansowaniem; doświadczenia i plany wsparcia budowy kolektorów słonecznych"

Termin: 25.03.2011Miejsce: Warszawa 

Termin: 25.03.2011 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: W czasie seminarium swoim doświadczeniem podzielą się banki udzielające kredytów z dotacją oraz instalatorzy na co dzień współpracujący przy ofercie dotacji z kredytem. Zaprezentowany zostanie nowy program dotacji Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBRD) - tzw. Polseff - dedykowany wszystkim OZE, w tym dużym instalacjom słonecznym budowanym na potrzeby MŚP. Nowy program pomocowy przeznaczony jest dla polskich przedsiębiorców, a jego głównym celem będzie wsparcie małych oraz średnich firm w projektach, mających na celu zwiększenie efektywności energetycznej.

Poza tym, zostanie po raz pierwszy zaprezentowana oficjalnie ogólnopolska kampania "Europejskie Słoneczne Dni" promująca wykorzystanie energetyki słonecznej.

Seminarium "Inwestycje w kolektory słoneczne wraz z dofinansowaniem; doświadczenia i plany wsparcia budowy kolektorów słonecznych" adresowane jest do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych zakupem instalacji słonecznych, wspólnot mieszkaniowych, przedstawicieli sektora: instalatorów, dystrybutorów i producentów systemów słonecznych, banków uczestniczących w programie dotacji na zakup instalacji słonecznych NFOŚiGW oraz w programie Polseff.

Rejestracja uczestnictwa, program oraz pozostałe informacje o konferencji dostępne są na stronie portalu uruchomionego przez organizatora seminarium - Instytut Energetyki Odnawialnej. Na stronie portalu znaleźć można również ofertę banków i instalatorów oraz praktyczny kalkulator i program doboru instalacji.

Rejestracja uczestnictwa w konferencji trwa do dnia 17 marca br.

źródło i zdjęcie: Instytut Energetyki Odnawialnej

Nie przeocz w tym miesiącu