DachyB2B / Kalendarium

Kalendarium

15.12
Piątek

Kurs blacharsko-dekarski

Termin: 15.12.2017Miejsce:  

Terminy: W celu ustalenia terminu kursów i warsztatów w roku 2017 należy skontaktować się z przedstawicielem.

Miejsce: Jednodniowe wstępne kursy blacharsko-dekarskie organizowane są we współpracy z partnerami handlowymi oraz stowarzyszeniami. Wielką popularnością cieszą się praktyczne szkolenia bezpośrednio na placu budowy. Zaletą tego szkolenia jest indywidualnie ułożony program - pod bardzo konkretnie potrzeby uczestników.

Dodatkowe informacje: Podczas kursu przekazuje się uczestnikom wiedzę i rozwiązania pozwalające w praktyce na poprawnie i szybkie wykonanie wszelkiego rodzaju obróbek i detali z użyciem blachy RHEINZINK. Uczestnicy zdobywają podstawową praktykę w zakresie lutowania miękkiego RHEINZINK, przy okazji uzyskując wiedzę na temat prostego montażu systemu rynnowego jak i wykonania obróbek komina, murów czy parapetów.

Każdy uczestnik kursu zostaje wyposażony w pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Kursy są dobrym rozwiązaniem dla firm posiadających młodą ekipę wykonawczą.

Szczegółowe informacje na temat terminów i warunków szkolenia na stronie https://www.rheinzink.pl/serwis/szkolenia-dla-dekarzy/.