DachyB2B / Kalendarium

Kalendarium

11.12
Poniedziałek

Szkolenie blacharskie dla dekarzy

Termin: 11.12.2017Miejsce:  

Miejsce: Lokalizacje szkoleń są różne. Oprócz stacjonarnych 4-dniowych szkoleń blacharskich organizowanych w centrum szkoleniowym RHEINZINK, prowadzimy 1-dniowe wstępne kursy blacharsko-dekarskie organizowane we współpracy z partnerami handlowymi oraz stowarzyszeniami. Wielką popularnością cieszą się praktyczne szkolenia bezpośrednio na placu budowy. Zaletą tego szkolenia jest indywidualnie ułożony program - pod bardzo konkretnie potrzeby uczestników.

Dodatkowe informacje: Każde szkolenie rozpoczyna się blokiem teoretycznym. W części tej prezentuje się ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską wykorzystywanie blachy RHEINZINK. Przekazywane w ten sposób teoretyczne podstawy wiedzy (1 dzień) są przekładane na praktykę (3 dni) w zbliżonych do rzeczywistych warunków spotykanych na budowie.

Każdy uczestnik szkolenia zostaje wyposażony w obszerny pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Na koniec szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

Szczegółowe informacje na temat terminów i warunków szkolenia na stronie https://www.rheinzink.pl/serwis/szkolenia-dla-dekarzy/.